Косметична стоматологія

Косметична стоматологія - Відбілювання зубів та Вінири.

Сьогодні косметична стоматологія посідає одне з провідних місць. Все більше людей хочуть мати гарні зуби і сяючі посмішки. Для нас дуже важливо, щоб ви знали про всі можливі варіанти для створення тієї посмішки, яку ви хочете. Ми запропонуємо найкраще, як для здоров’я, так і для краси зубів.

У косметичній стоматології ми використовуємо композитні та керамічні вініри , професійне відбілювання зубів . Композитні вініри виготовляються зі спеціального пломбувального матеріалу, властивості якого наближені до кераміки, виконується всього за одне відвідування стоматолога. Керамічні вінри – це накладки на зуби, виготовлені з сучасних матеріалів, вони дозволяють досягти моментального ефекту сяючою, білосніжної усмішки без тривалого відбілювання та освітлення зубів.

У порівнянні з коронками вініри вимагають значно меншого обточування зуба, тому вважаються найменш інвазивним методом естетичної корекції зубів.

Білосніжна усмішка привертає увагу з першого погляду, і викликає невимушену симпатію. Саме тому, все більше людей користуються послугою відбілювання зубів , щоб досягти цієї білизни максимально простим, швидким, а головне безпечним і безболісним способом.