Доросла та дитяча ортодонтія

У стоматологічній клініці «NATADENT» виправлення прикусу, профілактика і лікування зубо-щелепних аномалій  у дорослих   проводиться за допомогою сучасних методик з використанням високоякісних брекетів (брекетисапфірові, металеві, керамічні, самолігуючі) та елайнерів.

У молочному і змінному прикусі дитячий ортодонт нашої клініки використовує вестибулярні пластини (ВП) і функціональні апарати, які дозволяють виправити прикус у дітей, одночасно вирішивши цілий комплекс проблем (дефекти мови, нормалізуваи змикання губ, нормалізувати положення щелеп).

Неправильний зубний ряд призводить до пошкодження зубів, карієсу і ускладнює гігієну, що призводить до утворення зубного каменю. Крім того, криві зуби ускладнюють пережовування їжі, що погіршує травлення і сприяє розладам шлунково-кишкового тракту.

Обстеживши пацієнта, лікар-ортодонт запропонує  різні варіанти лікування в залежності від Вашої ситуації.

Пластинки, а також інші знімні апарати. Показані для лікування у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, рідше підлітків.

Елайнери –  застосовуються  у  дорослих пацієнтів з незначними порушеннями прикусу (популярні , оскільки невидимі при носінні).

Брекети – незнімний вид ортодонтичних апаратів. Вони бувають металеві, керамічні, сапфірові. Бувають лігатурні (коли лікар на кожному прийомі замінює резинки) і безлігатурні (резинки не потрібні).

Лікування з допомогою брекет-системи можливе як у дітей 8-9 років та підлітків так і у дорослих. Навіть у 30, 40 чи 50 років виправлення прикусу з допомогою брекетів можливе.

Для досягнення цієї мети буває недостатнім використання однієї брекет-системи.   Для цього були винайдені ортодонтичні міні-імплантати, вони фіксуються в щелепі на тимчасовий термін – до 6 місяців.

  • дають можливість спростити процес вирівнювання зубів і відмовитись від використання складних незручних конструкцій, які спричиняють пацієнту серйозний дискомфорт
  • дають можливість запобігти видаленню зубів, коли є нестача місця в
  • зубному ряді;
  • в деяких випадках можна виправити положення зубів без хірургічного втручання;
  • скорочують термін лікування в 1,5-2 рази.

Наші спеціалісти ортодонти використовують новітні методи вирішення проблем будь-якої складності, задля Вашої щасливої усмішки.