Протезування зубів в Ужгороді

Потреба у протезуванні зубів виникає тоді, коли з якоїсь причини пацієнт втрачає один або кілька зубів. Цілісність зубного ряду має величезне значення – і не тільки для естетичного вигляду посмішки, але й безпосередньо для функціональності щелепи в цілому. Втрата зуба може стати причиною порушення жувальної функції, що, своєю чергою, може спричинити порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, а також порушення дикції.

Протезування зубів в "NATADENT"

Протезування зубів (ортопедія) є одним з провідних напрямків нашої клініки. До ваших послуг всі види сучасного високотехнологічного протезування:

  • металокераміка (всі види);
  • безметалева кераміка;
  • кераміка на основі оксиду цирконію;
  • мікропротезування (вініри і керамічні вкладки);
  • знімні протези і бюгельні протези;
  • естетичне протезування на імплантатах;

Широта надаваних нами стоматологічних послуг дозволяє запропонувати різні варіанти протезування на ваш вибір. Існує три види протезування: незнімне, знімне і комбіноване.

Ми докладно розповімо вам про всі переваги і відносні недоліки того чи іншого методу протезування зубів, виходячи з вашого індивідуального випадку. Після цього, спільно з нашим фахівцем, ви визначите найбільш підходящу для вас програму протезування зубів в Ужгороді. Ціни на протезування зубів залежать від матеріалів та багатьох факторів про які також Вам буде надано інформацію під час візиту.

У нашій стоматологічній клініці “Натадент” ортопеди використовують високоточну лицеву дугу і артикулятор «Amann Girrbach» – це апарати, що дозволяють відтворити всі рухи нижньої щелепи: відкривання і закривання рота, рухи щелепи в передньому, задньому і бокових напрямках.

Використання його в стоматології має важливе значення, оскільки при виготовленні зубних протезів необхідно змоделювати всі рухи нижньої щелепи і, враховуючи їх, зробити правильну постановку штучних зубів.