Лікування зубів у медикаментозному сні

Медикаментозний сон в стоматології

Клініка «НАТАДЕНТ» перша в Закарпатті, яка запровадила лікування зубів у медикаментозному сні, і на сьогоднішній день має найбільший в нашому регіоні досвід. Доступна ця процедура тільки обраним клінікам, оскільки вимагає особливої ліцензії, яка надається при дотриманні найвищих вимог до матеріально-технічного оснащення, медикаментозного забезпечення та кваліфікованого персоналу.

Для максимально комфортного і якісного лікування кожного індивідуального випадку, ми пропонуємо:
1. Седацію:
– мінімальну
– помірну
– глибоку

Мінімальна седація. Забезпечується інгаляцією медичних газів Закису Азоту та Кисню або внутрішньовенними препаратами для швидкого й ефективного знеболення та заспокоєння пацієнта.
Пацієнт не втрачає свідомість та слухняно виконує інструкції лікаря.

Помірна або глибока седація – сон, індукований медикаментами, зі збереженням больової чутливості. Перебування в стані помірної / глибокої седації характеризують як медикаментозний («медичний») сон.
При помірній седації пацієнт спить поверхнево і легко будиться, а при глибокій –спить глибоко, і будиться больовими відчуттями.

Седація не забезпечує знеболення, тому доводиться викоростовувати місцеве знеболювання, що і є суттєвим недоліком седації.

2. Загальне знеболювання (загальна анестезія) – медикаментозний сон в поєднанні із втратою больової чутливості. Не потребує додаткового “обколювання” місцевим анестетиком, забезпечує якісну аналгезію.
Якраз схильність пацієнта до алергічних реакцій є одним із показів до лікування його в умовах загальної анестезії.
Алергія на засоби для загального знеболювання зустрічається дуже рідко.

Ще однією відмінністю є наявність дихальної трубочки, що захищає дихальні шляхи та забезпечує правильне дихання, завдяки спеціальним апаратам під контролем анестезіолога.

Кому показане стоматологічне лікування в умовах загальної анестезії:

  • Підходить як для дорослих, так і дітей
  • У випадку неможливості співпраці з дитиною
  • Коли виникає панічний страх перед стоматологічними процедурами у дорослих.
  • Схильність до алергічних реакцій (адже алергія на засоби для загальної анестезії зустрічається значно рідше, ніж на місцеві анестетики).
  • Неможливість забезпечити якісне знеболення місцевим анестетиком.
  • Людям, що мають сильний блювотний позив.
  • Пацієнтам з особливими потребами

Які послуги можна отримати у медикаментозному сні?

Лікування зубів, видалення, кісткова пластика та імплантація зубів. А також багато інших послуг, детальніше Вам розповість лікар на консультації після огляду та складе план лікування.

Безумовною  перевагою є те, що за одне відвідування, протягом кількох годин, можна вилікувати ВСІ  ЗУБКИ малечі, або велику кількість зубів у дорослого.