Дитяча стоматологія в Ужгороді

У стоматологічній клініці НАТАДЕНТ  ми розуміємо, що перший контакт дитини з стоматологічним кабінетом та її перші враження від спілкування з лікарем стоматологом найважливіші. Тому фахівці нашої клініки не лише спеціалісти в своїй області, а часто виконують роль психолога. Саме такий комплексний підхід існує для того, щоб малеча не просто погодилась прийти на лікування, а приходила до лікаря з радістю щоразу.

Ми постаралися створити в наших стоматологічних клініках атмосферу комфорту й довіри, щоб маленькі пацієнти почували себе в безпеці й без остраху довіряли лікування своїх зубок нашим фахівцям.

Приходячи на прийом, дитина дивиться мультфільми, знайомиться з новими іграшками, обов’язково одну з них отримує в подарунок.

Молочні зуби лікувати потрібно!

Багато батьків помиляються, коли думають, що молочні зуби у дитини можна не лікувати, адже вони все одно випадуть. Так це не працює. Молочні зуби ростуть приблизно до 12-13 років. За цей час формується правильний прикус, щелепи досягають потрібних розмірів і з часом на місці тимчасових зубів з’являються постійні.

Якщо не лікувати молочні зуби згодом виникає ряд проблем, зокрема:

  • до появи постійних зубів дитина повинна чимось пережовувати їжу;
  • дитина отримує психологічний дискомфорт від  не естетичної усмішки;
  • інфекція з молочного зуба по кореневих каналах передається на постійний зуб;
  • кожний молочний зуб зберігає місце у зубному ряді для постійного зуба, тому раннє видалення тимчасового зуба призводить до зміщення молочних зубів та відсутності місця для постійного.


Наші стоматологи постійно вдосконалюють свої навички, вивчають нові технології лікування. Використовуємо обладнання від відомих виробників і матеріали, які пройшли сертифікацію згідно з директивами Європейського Союзу.

Відвідувати стоматолога з дитиною потрібно кожні 3 місяці. Якщо малюк змалку відвідує стоматолога, то в свідомому віці це легко закріплюється, як норма. Така дитина не плакатиме і не буде вередувати при згадці про необхідність відвідати лікаря.

Лікування зубів у медикаментозному сні

Для дітей , які раніше мали негативний досвід і зараз категорично не наважуються відвідати стоматолога ,у нас є можливість лікування зубів у медикаментозному сні.

Для лікування зубів в медикаментозному сні, ми використовуємо препарати, які вважаються одними з найбезпечніших в анестезіології, дозволяють занурити дитину ненадовго в сон. Легко виводяться з організму, не накопичуються й забезпечують легке пробудження. Під час такого лікування дитина спить, по його закінченню нічого не пам’ятає про стоматологічне лікування, і тому  дитина не відчуває негативних емоцій після лікування зубів.

Часто, після лікування зубів уві сні страх стоматолога проходить і це дозволяє побудувати дружні відносини з доктором, а майбутні візити до дитячого стоматолога відбуватимуться спокійно.