Відбілювання зубів

Відбілювання зубів поширена послуга в нашій стоматологічній клініці НАТАДЕНТ. Ціни на послуги відбілювання зубів в Ужгороді майже однакові. Наші спеціалісти косметичної стоматології використовують найсучасніше обладнання, щоб Ваша усмішка була сяючою якомога довше. Наші поради та рекомендації з відбілювання зубів стануть Вам в нагоді.

Білосніжна усмішка привертає увагу з першого погляду, і викликає невимушену симпатію. Саме тому, все більше людей задаються питанням, як можна досягти цієї білизни максимально простим, швидким, а головне безпечним і безболісним способом.

Показання до відбілювання зубів:

  • жовтий, коричневий колір емалі
  • вікова пігментація
  • флюороз
  • флюороз

Слід врахувати, що всі реставрації у фронтальній зоні зубів — пломби, коронки, вініри — не підлягають відбілюванню. Одже, може знадобитися їх заміна.

Відбілювання зубів системою BT COOL

В апараті BT COOL — галогенова лампа холодного світла. У променях відсутні ультрафіолетові і інфрачервоні хвилі, тому структура зуба не страждає і він не перегрівається. Відбілюючий гель містить компоненти, що зберігають цілісність емалі і не впливають на чутливість.

Лазерне відбілювання – cеанс схожий на фотовідбілювання, однак тут замість світлового каталізатора використовується інноваційний лазерний. Лікар наносить на поверхню зубів спеціальний гель, що містить окислювач. Під дією лазерного променя він активується, виділяючи молекули кисню, які проникають у глибокі шари емалі й усувають накопичений пігмент. Кожен зуб обробляється окремо протягом 1-2 хвилин, ясна і слизова при цьому ізольовані захисною плівкою.

Перед процедурою стоматолог проводить видалення нальоту і зубного каменю. Така підготовка є обов’язковою, інакше результату може просто не бути.

Догляд за зубами після процедури

Стійкість результатів відбілювання зубів залежить, у великій мірі, від власника зубів (чи, швидше, його сили волі). Після процедури відбілювання не рекомендують продукти, які містять природні чи хімічні барвники.

Наприклад: чай, кава, газовані напої, цукерки, шоколад, фрукти чи овочі яскравого кольору (вишні, смородину, малину, яблука, моркву, буряк, помідори, червоний перець…), гриби, соки, приправи, червоне вино, коньяк, пиво..  Не варто  на протязі 48 годин після відбілювання палити і користуватися яскравою губною помадою і кольоровою зубною пастою.