Імплантація - альтернатива власному зубу

Зубні імпланти – найбільш ефективний на сьогоднішній день метод відновлення зубного ряду. Це титановий гвинт, який впроваджується в щелепну кістку і замінює власний корінь зуба. Імплантами можна відновлювати як одиничні дефекти (в цьому випадку на імплант встановлюється коронка), так і відразу кілька відсутніх зубів підряд (в цьому випадку найчастіше застосовується мостовидний протез, який фіксується на імплантатах)

Переваги імплантації в NATADENT

  • Провідні імплантаційні системи світу. Ми працюємо з кращими виробниками зубних імплантів –  AlphaBio,  Straumann,  Neodent,  Inno.
  • Наш досвід, а також матеріали і технології останнього покоління дозволяють успішно імплантувати зуби всім пацієнтам.
  • Ми маємо великий досвід проведення операцій остеопластики (нарощування кісткової тканини) і сінусліфтінг
  • Ми можемо провести імплантацію зубів уві сні (підходить для людей, які бояться стоматолога, а також у випадках встановлення декількох імплантатів відразу).
  • Пожиттєва гарантія на імпланти, яка діє в будь-якому куточку світу

Беззаперечні плюси імплантації

Зараз в клініці працюють декілька хірургів з великим досвідом роботи, і кожен має свої перевірені та надійні методи для кожного індивідуального випадку для забезпечення довговічного результату.

  • не потрібно зачіпати сусідні зуби;
  • імплант дає навантаження на кістку, тому не відбувається її атрофія;
  • запобігає деформації обличчя;
  • строк служби імплантів біля 20 років , або і на все життя;
  • пожиттєва гарантія.

Ще від заснування клініки ми займаємось імплантуванням , і завжди пропонуємо пацієнтам тільки якісні та перевірені практикою імплантаційні системи.

Зубні імплантати компанії Inno – високоякісний матеріал, що використовується в роботі стоматологами усього світу, в тому числі й нашими фахівцями. Компанія Inno займає високу позицію серед виробників обладнання для дентальної імплантології та процедур імплантації зубів. Головним достоїнством імплантатів вважається висока якість виконання, у поєднанні з доступною вартістю. Продукція Inno Implants – нове рішення в сучасній стоматології, яке дарує пацієнтам всього світу здорову та красиву посмішку.

Швейцарська система Straumann відноситься до кращих дентальних імплантів в світі: кожен 5-й встановлений імплант це Straumann. Імпланти Straumann виготовляються з чистого титану найвищої якості, що має відмінну біосумісність. Медичний титан абсолютно безпечний для здоров’я і не викликає алергії, ймовірність відторгнення практично дорівнює нулю. Пожиттєва гарантія діє в будь-якому куточку світу. Навіть будучи за кордоном, Ви зможете звернутись в клініку, яка використовує імпланти цієї компанії, та вирішити проблему безоплатно по гарантії, маючи на руках сертифікат ,який ми видаємо після імплантації.

Імплантаційні системи Neodent  створені стоматологом для стоматологів. Основною метою було зробити імплантацію зубів доступнішою для кожного. Більш ніж 25 років історії ,  займають друге місце в світі на ринку дентальних імплантів, використовуються більш ніж в 40 країнах світу.

Рівень інтеграціїї  99, 7 відсотків.

Імплантація – це найефективніший метод, що дозволяє вирішити проблему зі збереженням високого рівня естетики і комфорту.

З 2008 року компанія «Alpha-Bio Tech» ввійшла у склад всесвітньо відомої корпорації “Nobel Biocare” (США), одним із творців якої є засновник усієї сучасної імплантології — шведський професор П.-І. Бранемарк. Таким чином співдружність цих компаній є найкрупнішим світовим виробником в області сучасної стоматологічної імплантації. Варто відзначити, що 95% наших пацієнтів дуже швидко звикають до імплантованих зубів як до своїх власних.
Якщо у вас немає хоча б одного зуба, з цим не можна миритися, тим більше що сьогодні імплантація є доступною і безпечною як ніколи раніше.