Загальна стоматологія в Ужгороді

Консультація стоматолога

Стоматологічна клініка «NATADENT» пропонує консультацію стоматолога як можливість ознайомитися з послугами і можливостями клініки. Перший огляд буде включати діагностику зубної емалі, слизових оболонок, стану пломб і коронок, ясен і імплантів.

Принцип і головне завдання нашої клініки — усунути причину проблеми, тобто повне лікування, а не тільки симптоматичне. Адже тільки, коли проблема тільки з’явилася і ще не викликала больових відчуттів — її найлегше усунути, з мінімальними зусиллями і незначними витратами.

Рентген-діагностика є обов`язковим етапом консультації стоматолога, оскільки якісне обстеження – запорука якісного лікування зубів. Закінчивши обстеження, кожному пацієнтові складається індивідуальний план лікування.

Пломбування зубів

Пломбування зубів спрямоване на відновлення форми та функції зуба, пошкодженого карієсом. Під час пломбування лікар стоматолог видаляє уражені тканини зуба і після цього накладає пломбу. Якісно, професійно встановлена пломба на зуб допомагає запобігти виникненню вторинного карієсу або розповсюдженню його по ротовій порожнині, адже вона закриває всі ділянки, куди б могли потрапити хвороботворні бактерії.

В арсеналі стоматологів нашої клініки в Ужгороді є широкий ряд новітніх пломбувальних матеріалів, які відрізняються винятковою міцністю, надійністю, безпекою, довговічністю і чудовими естетичними властивостями.
Залежно від вашого індивідуального випадку ми підберемо оптимальний варіант лікування для того щоб повністю відновити зуб, досягти ідеального естетичного ефекту і виключити повторне лікування.

Краще обладнання, висока кваліфікація і великий досвід наших стоматологів дозволяють максимально зберегти і оптимально реконструювати уражений зуб так, щоб він нічим не відрізнявся від природного.

Лікування каналів

Наші зуби – це складний механізм, і для підтримки його у відмінному стані інколи доводиться лікувати те, що, здавалося б, не видно на перший погляд.

Необхідність лікування зубного каналу виникає у випадку розвитку інфекції в корені зуба. Інфекція проникає в канал через каріозну порожнину при несвоєчасному лікуванні карієсу.

Зокрема, в нашій клініці застосовується інноваційна технологія лікування зубних каналів під мікроскопом. Що дозволяє виявити гирла прихованих каналів, повністю видалити всі залишки запалених тканин, ідеально обробити кореневі канали і очистити внутрішні порожнини зубів, гарантувати повну герметичність пломбування і тим самим виключити можливість повторного інфікування зуба.

У багатьох випадках лікування зубів під мікроскопом дозволяє врятувати зуби, здавалося б, приречені на видалення, в тому числі при наявності кіст і гранульом.

Професійна гігієна

Регулярне відвідування гігієніста стоматолога дозволяє попередити розвиток карієсу, пародонтиту та інших захворювань ясен.

Зубної щітки та інших спеціальних приладів, що застосовуються в домашніх умовах, – на жаль, недостатньо для ретельного очищення між-зубних проміжків і під’ясенної області від зубного нальоту.

Для цього лікар використовує ультразвуковий скалер та  метод AirFlow

Така процедура допомагає:

  • Видалити зубний камінь.
  • Освітлити потьмянілу емаль.
  • Очистити брекети, імпланти, безметалеві протези.
  • У профілактиці пародонтиту і пародонтозу.

Після процедури емаль набуває більш природного відтінку, освітлюється, а потемнілий скам’янілий наліт зникає.

Регулярна професійна гігієна забезпечує 90 % здоров’я ротової порожнини.

Щоб зберегти здоров’я та красу Вашої посмішки записуйтесь на профілактичну гігієну кожні 6 міс.