Зуботехнічна лабораторія «NATADENT Lab»

     
   Не кожна стоматологічна клініка може похвалитися тим, що у неї є своя зуботехнічна лабораторія.
   Тим часом, зуботехнічна лабораторія - одне з найважливіших місць, де вирішуються завдання по створенню ідеальної посмішки.

 
У чому переваги власної зуботехнічної лабораторії?
   Перш за все, власне обладнання і штат технічних фахівців дають можливість оперативно і якісно виконувати будь-які роботи по протезуванню зубів, незалежно від рівня складності цих робіт.
   Тільки при наявності власної зуботехнічної лабораторії клініка має можливість давати пацієнтам гарантії на виконані роботи протезування зубів.
 

 
Відкриті до співпраці
   Зуботехнічна лабораторія "NATADENT Lab" відкрита до пропозицій і партнерства. Нами розроблена система ефективної комунікації з партнерами-клініками, яким ми раді запропонувати виготовлення реставрацій будь-якої складності, якість і стислі терміни нашої роботи.

   Ми беремо на себе дбайливу доставку ортопедичних систем, а також готові безкоштовно проконсультувати і виїхати на місце за запитом клініки-партнера.

   Зуботехнічна лабораторія "NATADENT Lab" допоможе вашій стоматології вивести протезування на якісно новий рівень, розширити перелік послуг, що надаються пацієнтам!
 
Прайс на послуги "NATADENT Lab" для наших партнерів:

Log in