Імплантація зубів

Імпланти - найбільш ефективний на сьогоднішній день метод відновлення зубного ряду. Це титановий гвинт, який впроваджується в щелепну кістку і замінює власний корінь зуба. Імплантами можна відновлювати як одиничні дефекти (в цьому випадку на імплант встановлюється коронка), так і відразу кілька відсутніх зубів підряд (в цьому випадку найчастіше застосовується мостовидний протез, який фіксується на імплантатах).

 

Переваги імплантації в "NATADENT "

Стоматологія "NATADENT " пропонує провідні імплантаційні системи світу! Ми працюємо з кращими виробниками імплантів -  AlphaBio.

Наш досвід, а також матеріали і технології останнього покоління дозволяють успішно імплантувати зуби всім пацієнтам.
 
Ми маємо великий досвід проведення операцій остеопластики (нарощування кісткової тканини) і сінусліфтінг
 
✓Ми можемо провести імплантацію зубів уві сні (підходить для людей, які бояться стоматолога, а також у випадках встановлення декількох імплантатів відразу).
 
Плюси імплантації
 
Висока біоінтеграція. Титан володіє цікавими властивостями: якщо шорсткий гвинт з цього матеріалу помістити в щелепну кістку, через 2-4 місяці він в неї вросте, а ще через 1-2 місяці гвинт остаточно закріпиться в кістці і буде готовий до звичайних жувальних навантажень.

Попередження убування кісткової тканини. Титановий корінь - повноцінна заміна власним кореням зуба. Він передає жувальне навантаження на щелепну кістку, створюючи фізіологічну стимуляцію. Це запобігає зменшенню кісткової тканини.

Довговічність і міцність конструкції. Навряд чи потрібно розповідати про міцність титану. Зламати титановий гвинт набагато складніше, ніж ваш власний зуб. Ось чому встановлений імплант може служити десятиліттями.

 
Види і типи виробів

Більшість виробників випускають кілька моделей гвинтів, які можуть відрізнятися розміром, формою і різьбою. Імпланти підбираються на основі функціональних міркувань. Зазвичай лікар пропонує 2-3 варіанти імплантаційних систем, які підходять саме вашій клінічній ситуації. Всі імпланти, які використовуються в наших клініках, сертифіковані для використання в Україні і показують хороші показники приживання.

Етапи імплантації

До імплантації є підготовчий етап - в цей період ви проходите необхідні дослідження і готуєтеся до операції. Після цього у вас не повинно залишитися недолікованих зубів і захворювань порожнини рота в стадії загострення.

Наступний етап - власне втручання. Лікар надрізає і зрушує невелику ділянку ясен і встановлює імплант.

Потім послідовно встановлюється абатмент, а після повного загоєння - коронка чи протез.Log in