Лікування зубів під мікроскопом в "NATADENT"


З перших днів заснування клініки «NATADENT» в 2000 році основний принцип роботи наших лікарів залишається незмінним: ЛІКУВАТИ ТАК, ЩОБ ЛЮДИНА ЗАБУЛА ПРО ПРОБЛЕМИ РАЗ І НАЗАВЖДИ. А для цього необхідно дотримання цілого ряду умов.

По-перше, точна діагностика. Адже достатньо пропустити хоча б один канал і наслідки можуть бути вкрай неприємними. По-друге, необхідно скласти оптимальний план лікування. У третє, і це очевидно, — використовувати тільки новітні, передові технології та обладнання і самі високоякісні матеріали. І нарешті, необхідно переконатися в тому, що робота виконана повністю, і повертатися до проблеми вже не доведеться.

Але як звести до мінімуму ймовірність помилки? Адже зуб, при своїх невеликих розмірах, має надто складну структуру, небезпечну самими різними несподіванками. І тут на допомогу стоматолога прийшла збільшувальна оптика — лікування зубів під мікроскопом.

                             Созанська Олена Василівна . Лікар ендодонт-мікроскопіст центру "NATADENT".

Вперше в стоматологічній практиці лікування зубів під мікроскопом було проведено в США в 1992 році. З тих пір мікроскоп став невід'ємною частиною роботи лікаря-ендодонта елітної стоматології. У нашій клініці діагностика і лікування зубів під мікроскопом проводиться з 10-ти, 16-ти і 25-тикратному збільшенням.

Бачачи зуби під мікроскопом з таким збільшенням, можна докладно і детально вивчити кожну тріщину, наявність додаткових каналів і найтонших відгалужень, необроблені ділянки на всьому протязі кореневих каналів, з упевненістю оцінити ступінь прилягання коронок, вінірів. Все це дозволяє безпомилково скласти кращий план лікування і провести всі необхідні маніпуляції.

Таким чином, лікування зубів під мікроскопом — це, перш за все, отримання надійної, достовірної та максимально докладної інформації. Але застосування мікроскопа в нашій клініці не обмежується однією тільки діагностикою. Дослідження зубів під мікроскопом — це ще і надійний контроль якості лікування.

Бачачи зуби під мікроскопом, можна з високою точністю оцінити результати проведених маніпуляцій, стан тканин зуба і оточуючих його тканин, відсутність або наявність пошкоджень і перфорацій. А це означає максимальну гарантію того, що лікування проведено успішно, повністю і ніяких несподіваних сюрпризів вже не виникне. Бачачи зуби під мікроскопом, лікар нашої клініки повністю контролює процес лікування.

Чим більшим, детальним і чітким зображенням розпоряджений стоматолог, тим більш точне лікування він може провести щоб уникнути найменшої помилки. Лікування зубів під мікроскопом дозволяє не упустити навіть найменші, приховані каріозні вогнища під краями старих пломб і між сусідніми зубами і видалити їх задопомогою мінімального втручання.


Переваги лікування під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом — це впевненість того, що канал пройдений повністю, надійно вичищений і запломбований.

Лікування зубів під мікроскопом дозволяє виявити гирла прихованих каналів, найкращим чином обробити кореневі канали, видалити всі залишки запалених тканин, повністю очистити внутрішню порожнину зуба, добитися повної герметичності накладення пломбувального матеріалу, щоб виключити можливість повторного ураження зуба.

У багатьох випадках лікування зубів під мікроскопом дозволяє врятувати зуби, здавалося б, приречені на видалення, в тому числі при наявності кіст і гранульом.

Використання мікроскопа дозволяє провести ранню діагностику, виявити проблеми на початковій стадії, коли їх можна усунути найбільш щадним способом і лікування потрібне мінімальне, вчасно усунути незначні пошкодження зубів. Зокрема, вивчивши зуби під мікроскопом, можна виявити поверхневий карієс і структурні зміни емалі, невидимі неозброєним оком, відрізнити наліт на емалі від початкової стадії карієсу.

Бачачи зуби під мікроскопом, можна розгледіти приховані тріщини і мікротріщини в глибині зубів і тим самим запобігти інфікуванню порожнини зуба.

Лікування під мікроскопом - максимальне збереження здорових тканин зубів.

Це означає, що лікування зубів під мікроскопом — не тільки найкраща гарантія результатів, але і максимальна безпека і мінімальна травматичність, як при лікуванні, так і при естетичній реставрації, протезуванні, імплантації та хірургічних операціях.

Крім того, лікування зубів під мікроскопом дозволяє скоротити час перебування в зуболікарському кабінеті, так як робить непотрібними багато застарілих маніпуляцій.


Log in