Дитяча Стоматологія в "NATADENT"

Здорові зуби і красиву посмішку можна зберегти з ранніх років. Для профілактики карієсу і інших стоматологічних захворювань малюкам важливо отримувати необхідні вітаміни і дотримуватися правильну гігієну порожнини рота. Дитячий стоматолог розповість молодим батькам, як правильно чистити зуби дитині до першої зубної щітки і порекомендує необхідні засоби, а ще - проведе корисні процедури, які попереджають появу карієсу і можуть зупинити його розвиток на початковій стадії.

Фторування зубів для профілактики карієсу

Фторування зубів - це один з найбільш ефективних методів профілактики карієсу у дітей. Ця процедура сприяє зміцненню емалі і знижує чутливість зубів, а також забезпечує антимікробну середу в ротовій порожнині. Залежно від віку і загального стану зубів малюка - доктор може порекомендувати один з трьох варіантів фторування: покриття емалі фторлаком, використання індивідуальної капи або глибоке фторування. Процедура є абсолютно безболісною і не завдає дискомфорту.

Герметизація фісур

Фіссури - це природні рельєфні поглиблення на поверхні жувальних зубів. Герметизація цих ділянок за допомогою спеціальних препаратів в ранньому віці дозволяє знизити ризик виникнення карієсу, оскільки перешкоджає появі зубного нальоту і хвороботворних мікробів. Ефект лікування зберігається протягом 2-5 років. Герметизація фісур може бути інвазивної (з розсвердлюванням фиссур) або не інвазивні. Все залежить від того, наскільки часто малюки відвідують дитячого стоматолога. Після прорізування перших молочних зубів діткам бажано проходити профілактичних огляд 2 рази на рік. Якщо карієс був виявлений на початковій стадії, то доктор підбере найбільш ефективні методи лікування без бормашини.
Log in