Дитяча Стоматологія в "NATADENT"

 

 

Помилково, звикли вважати , що молочні зуби не потрібно лікувати . Абсолютно не правда , оскільки молочні зуби так як і постійні піддаються різноманітним стоматологічним захворюванням (карієс, періостит, пульпіт, неправильний прикус, періодонтит). Тому важливо регулярно проходити профілактичний огляд , щоб вилікувати зуби на самих ранніх стадіях.


Лікарі клініки «Натадент» намагаються завоювати довіру дитини, а потім вже приступати до лікування. Знайомство проходить в комфортній обстановці й залишає в дитини приємне враження від спілкування з лікарем. Для цього у нас є спеціальний дитячий куток, де дитина знайде точно чим себе розважити , або навіть просто чекаючи маму з прийому .

Дитячий стоматолог знаходить спільну мову з кожним маленьким пацієнтом, що дозволяє уникнути психологічного дискомфорту й лікування з застосуванням фізичного утримання

Що є абсолютно неприпустимим , оскільки від примусового тримання в кріслі може виникнути страх на все життя.

 

Лікування карієсу 

 Одна з найпоширеніших стоматологічних патологій, з якою стикаються пацієнти різного віку — карієс. Карієс тимчасових зубів у дітей молодшого віку розвивається через зловживання напоями з високим вмістом цукру (соки, молочні суміші, солодощі). Харчуючись цукром, бактерії активно розмножуються в ротовій порожнині й викликають появу чорних плям на зубах, а потім і поступове їх руйнування.

На ранніх стадіях найактуальніше застосовувати ремінералізацію або фторування — ще дає можливість відновити цілісність емалі. На більш пізніх етапах після очистки карієсу , зуб пломбується. 


Пульпіт 

Пульпіт у юних пацієнтів може проявлятися по-різному: протікати без симптомів або ж виражатися підвищеною чутливістю зубів до температурних перепадів, специфічної їжі. 

Пульпіт у дітей лікується проведенням механічної та медикаментозної обробки кореневих каналів . Лікар видаляє нерв і пломбує канал. Робиться це за два відвідування.


Періодонтит 

Періодонтит — захворювання складне, оскільки являє собою запущений карієс, який перейшов у пульпіт, серйозно пошкодивши зубні тканини.

На першій стадії біль тривалий і безперервний, зуб дуже чутливий при накусуванні.

На другій стадії біль стає постійним супутником, з’являється відчуття висунення проблемного зуба з зубної дуги. Можливий також набряк м’яких тканин, а також реакція лімфатичних вузлів.

Хронічний Періодонтит лікують наступними етапами :

-усунення зруйнованої кореневої пульпи;

-дезінфекції каналу із застосуванням ультразвуку;

-локалізація запалення (найчастіше із застосуванням антибактеріальної пасти й протизапальних засобів);

-фізіотерапевтичних процедур;

-надійного пломбування каналів.


Проблеми з прикусом

 

Патологічний або неправильний прикус — це порушення правильного розташування зубів обох щелеп, через яке спостерігаються відхилення в розвитку зубощелепної системи. Це негативно відбивається на функціональності зубів, а також викликає морфологічні й естетичні проблеми, що позначаються на психологічному здоров’ї дитини, знижують її самооцінку і т. п. 

У ранньому віці потрібно перевірити, чи є у малюка проблеми з прикусом. І чим раніше ви відведете його до ортодонта, тим швидше й простіше можна впоратися з проблемою.

Для ортодонтичного лікування використовують брекети, пластини, трейнери, та інші методи, залежно від складності захворювання.

 

Лікування зубів у медикаментозному сні 

 

Для дітей , які раніше мали негативний досвід і зараз категорично не наважуються відвідати стоматолога ,у нас є можливість лікування уві сні .

Для лікування в медикаментозному сні , ми використовуємо препарати, які вважаються одними з найбезпечніших в анестезіології, дозволяють занурити дитину ненадовго в сон. Легко виводяться з організму, не накопичуються й забезпечують легке пробудження. Під час такого лікування дитина спить, по його закінченню нічого не пам’ятає про стоматологічне лікування, і тому  дитина не відчуває негативних емоцій після лікування зубів.

Часто, після лікування уві сні страх стоматолога проходить і це дозволяє побудувати дружні відносини з доктором, а майбутні візити відбуватимуться спокійно.

 

 

Log in