Зубні щітки CURAPROX

Зубні щітки CURAPROX
Важливу роль у здоров'ї зубів відіграє правильний вибір зубної щітки. Саме від неї залежить ефективність очищення порожнини рота. Якщо щітка під час використання дістає до кожного куточка всіх зубів, це знизить ймовірність виникнення захворювань і допоможе уникнути частих походів до стоматолога. Кращим предметом особистої гігієни порожнини рота вважається зубна щітка Curaprox. Це м'які і густі щітки.
 
Вони підходять абсолютно всім! Її особливо оцінять люди з захворюваннями пародонта, підвищеною чутливістю зубів і іншими особливостями, при яких неприпустима агресивна дія на зуби і ясна.
 
Переваги зубних щіток Curaprox:
- невелика голівка щітки забезпечує якісне очищення ясен, очищає жувальні і важкодоступні поверхні зубів.
- на відміну від звичайних щіток, щетина яких виготовлена ​​з нейлону, в зубних щітках Curaprox застосована щетина з високоякісного матеріалу - поліестер. Поліестер - забезпечує експлуатацію щітки до 12 місяців і не деформується під час використання.
- Надзвичайно густа гнучка щетина максимально очищає поверхню зубів від нальоту, не травмуючи ясна. Щітки CURAPROX мають в 10 разів більше щетинок, ніж звичайна щітка.
- При регулярному використанні значно поліпшується стан ясен. Оскільки щетинки не травмують ясна, чистка зубів відбувається дуже комфортно і безболісно з м'яким масажними поверхню ясна ефектом.
 
Наша клініка користується щітками Сuraprox c 2008 року. Ми раді своїм результатам і результатами наших пацієнтів.
Будемо раді бачити Вас в нашій клініці.

Log in