Радикальна боротьба з пародонтитом в стоматологічній клініці «Натадент»

Радикальна боротьба з пародонтитом  в стоматологічній клініці «Натадент»
Ми підходимо до лікування патології пародонту, враховуючи причини її виникнення, та намагаємося абсолютно ліквідувати фактори, що викликають захворювання.
Парадонтит — це запальний процес  тканин  навколо зуба, при якому настає руйнування його опорного апарату, інфекція потрапляє в простір між зубом і яснами і починає руйнувати зв'язку кореня зуба з кісткою. 
Головна небезпека цієї хвороби у тому, що вона проходить безболісно, а кровотеча починається під час загострення.

Якщо Ви помітили наступні  ознаки захворювань ясен, Вам терміново небхідно звернутись до спеціаліста :
- кровоточивість ясен (під час чищення зубів щіткою);
-неприємний запах з ротової порожнини;
-рухомість зубів;
-свербіння ясен;
-підвищена чутливість зубів до холодного.
 
 
 
При першому відвідуванні лікар-пародонтолог стоматологічної клініки «Натадент»  робить рентген-діагностику. Складає індивідуальний план лікування, з урахуванням потреб кожного пацієнта.
План лікування обов’язково включає професійне зняття над’ясенних та під’ясенних зубних відкладень, без чого побороти запалення неможливо. 
 
Наступними етапами є більш радикальні методи для подолання цієї хвороби .
Найпопулярнішим  —  є лікування лазером, ми використовуємо  лазер PICASSO  (США), який призначений для роботи на м’яких пародонтальних тканинах. Цей метод - найбільш комфортний для пацієнта. Оскільки, процедура проводиться швидко, легко, без післяопераційних ускладнень на високому професійному рівні.
 
Також  застосовуємо ультразвукову терапію - систему VECTOR, дозволяє максимально ефективно і мінімально травматично проводити терапію пародонтальних кишень (в оброблювану ділянку подається суспензія Vector Fluid , за допомогою якої проводиться очищення стінок пародонтальних кишень від зубного каменю і грануляцій, знищення хвороботворних бактерій без травми кореня зуба чи оточуючих його м'яких тканин). Регулярне проведення підтримуючої VECTOR-терапії сприяє попередженню рецидивів хвороби.
 
 
Однак, найбільш ефективним методом є клаптева операція

Процедура являє собою  операцію, що дозволяє отримати доступ до тканин, розташованим під яснами (навколозубні , прикореневі).

Як правило в процесі лікування потрібно:

• висічення гранульом і кишень, 

•видалення нальоту і каменю на зубах, •полірування коренів. 

Це дозволяє усунути запалення ясен або їх кровоточивість.


Показаннями до клаптевих оперативних втручань є генералізований пародонтит II, II—III ступеня при пародонтальних кишенях завглибшки понад 5 мм, деструкції кісткової тканини не більше ніж 1/2 висоти міжкоміркових перегородок, стоншеній та фіброзно зміненій тканині ясен.

 

Основні етапи проведення клаптевої операції:

1 — проведення вертикальних розрізів; 2 — відшарування клаптя і кюретаж; 

3 — оброблення

внутрішньої поверхні клаптя; 

4 — зашивання операційної рани.

5— накладання захис­ної пародонтальної пов'язки з 

речовинами, які мають знеболюваль­ну, протизапальну, стимулювальну, регене­ративну дію.


Після загоєння та рубцювання ясна стають щільними, набувають блідо-рожевого кольору, зменшується ру­хомість зубів прооперованої ділянки.


На сьогодні , це радикальний і найбільш ефективний метод проти даного захворювання.


Також для лікування захворювань ясен важливе місце займає процедура плазмоліфтингу — унікальний ін’єкційний метод, який дозволяє  зняти запалення, запустити процес відновлення форми, кольору і структури ясен, запобігти виснаженню кісткової тканини.
 
Для проведення процедури у пацієнта береться невелика кількість крові (близько 9 мл). З крові виділяють плазму за допомогою обробки в спеціальній центрифузі. Плазма вводиться ін’єкційно в пошкоджені ділянки ясен, область синус-ліфтинга, місця установки імплантата, лунки видаленого зуба, в щелепно-лицьові області м’яких тканин, в область встановленої мембрани або остеосинтезу. В результаті запускається процес регенерації, прискорюється обмін речовин, зміцнюється кісткова тканина, активується місцевий імунітет.
 
За статистикою в 95% пацієнтів діагностують ті чи інші форми патології пародонту.
Сучасна пародонтологія  здатна на багато що, але це не привід затягувати з лікуванням хвороб.

Вчасна та якісна профілактика – найпростіший шлях до здорових зубів!
Log in