Natadent Kids

Natadent Kids
В "Натадент"  ми розуміємо, що перший контакт дитини з стоматологічним кабінетом та її перші враження від спілкування з лікарем найважливіші. Тому фахівці нашої клініки не лише спеціалісти в своїй області , а часто виконують роль психолога. Саме такий комплексний підхід існує для того, щоб малеча не просто погодилась прийти на лікування , а приходила до лікаря з радістю щоразу. 

Ми постаралися створити в наших клініках атмосферу комфорту й довіри, щоб маленькі пацієнти почували себе в безпеці й без остраху довіряли лікування своїх зубок нашим фахівцям.  
 Приходячи на прийом, дитина дивиться мультфільми, знайомиться з новими іграшками, обов'язково одну з них отримує в подарунок.

Молочні дитячі зуби так само, як і постійні зуби в дорослих, піддаються різноманітним стоматологічним захворюванням. Найчастіше вони страждають від карієсу, періоститу, пульпіту, неправильного прикусу, періодонтиту. При наявності перших ознак цих хвороб варто звернутися до лікарів.

Цілком помилковим є переконання батьків не лікувати молочні зуби, адже згодом виникає ряд проблем, зокрема: 
- до появи постійних зубів дитина повинна чимось пережовувати їжу;
- дитина отримує психологічний дискомфорт від  не естетичної усмішки; 
- інфекція з молочного зуба по кореневих каналах передається на постійний зуб;
- кожний молочний зуб зберігає місце у зубному ряді для постійного зуба, тому раннє видалення тимчасового зуба призводить до зміщення молочних зубів та відсутності місця для постійного.
 
Наші стоматологи постійно вдосконалюють свої навички, вивчають нові технології лікування. Використовуємо обладнання від відомих виробників і матеріали, які пройшли сертифікацію згідно з директивами Європейського Союзу.

Відвідувати стоматолога потрібно щонайменше 1 раз на пів року . Якщо малюк змалку відвідує стоматолога, то в свідомому віці це легко закріплюється, як норма. Така дитина не плакатиме і не буде вередувати при згадці про необхідність відвідати лікаря. 
 
 
 
У випадках, коли потрібно лікувати велику кількість хворих зубів у маленької дитини та/або неможливості досягти співпраці з більш дорослою дитиною, стоматологічна допомога може надаватися під загальним знеболенням (наркозом). Також ми даємо шанс на лікування зубів дітям з обмеженими можливостями та вадами розвитку, оскільки в звичайному режимі це не завжди вдається.  
Знеболення дітей проводить кваліфікований лікар-анестезіолог, використовуючи при цьому лише високоякісні препарати. Для отримання детальнішої інформації можете записатися на консультацію до наших фахівців.

Зробимо Ваших дітей усміхненими ! :)
Log in