Медикаментозний сон в NATADENT

Медикаментозний сон в NATADENT
Якщо Ви панічно боїтесь відвідувань стоматолога, або ж у Вас присутній блювотний рефлекс, алергічні реакції на місцеве знеболення, то єдниим виходом буде саме лікування уві сні. Воно допомагає позбутися від психологічної напруги, а також уникнути неприємних відчуттів під час стоматологічних маніпуляцій. 

Занурення в медикаментозний сон здійснюється за допомогою американського газу Севоран. В результаті досягається заспокоєння пацієнта, загальне розслаблення, стан сну легко переривається  протягом всієї операції. 
Лікування уві сні в клініці «Натадент» проводиться в спеціально обладнаній хірургії , а всю процедуру контролюють  анестезіолог, лікар-стоматолог і асистенти. Це командна робота, де кожен відповідає за свою ділянку роботи і використовує кожну хвилину по-максимуму. У нашій клініці ми використовуємо найсучаснішу наркозно-дихальну апаратуру та лікарські препарати, які не викликають звикання, швидко виводяться з організму і не приносять шкоди пацієнтові. Препарат абсолютно безпечний і не впливає на діяльність мозку, серця, печінки та інших найважливіших органів і систем.

 
Процедура відбувається в декілька етапів: 
1-й етап 
КОНСУЛЬТАЦІЯ З ЛІКАРЕМ І АНЕСТЕЗІОЛОГОМ.
Ви дізнаєтеся, як максимально ефективно та комфортно провести лікування. Після цього здаєте аналізи, щоб зрозуміти загальний фон здоров’я.
2-й етап
ЛІКУВАННЯ.
Ви робите декілька вдихів і занурюєтеся у медикаментозний сон. Під час сну нічого не відчуваєте та не запам’ятовуєте. Завдяки одному тригодинному візиту, під час якого ви перебуваєте в легкій дрімоті, лікар встигає виконати обсяг роботи, що дорівнює 4-5 звичайним візитам.
3-й етап
ПРОБУДЖЕННЯ.
Ви прокидаєтеся у затишній кімнаті для відпочинку, як після звичайного здорового сну. Але вже зі здоровими зубами та граною усмішкою.   
 
Чи можна лікувати зуби під медикаментозним сном дітям?
Можна, і навіть рекомендується. Оскільки часто, діти не розуміють важливість лікування ,  бояться візитів стоматолога, поводяться неспокійно і відчувають серйозний стрес. Особливо важливе таке лікування для дітей з особливими потребами, так як це єдиний вихід  зберегти здоровою їх ротову порожнину. 
Нами проведено більше сотні лікувань, і батьки відзначають, що це справжній порятунок для їхніх діток, які не можуть лікувати зубки звичайним способом.
Вікових обмежень до проведення лікування під загальною анестезією не існує.

До уваги батьків, яким відшкодовуються такого виду витрати, ми оформляємо документи та чек для пред`явлення за місцем вимоги.
Log in