Лікування зубів уві сні без стресу для Вас та Вашої дитини

Лікування  зубів уві сні  без стресу для Вас та Вашої дитини
Прагнучи постійно вдосконалювати свої послуги, ми регулярно оновлюємо обладнання. Тому нашим новим придбанням став наркозно-дихальний апарат , за допомогою якого через маску вводиться газ «Севоран» (США). Він  визнаний найбезпечнішим для дітей в усьому світі. Він вдихається через легені і так само через легені видихається, не впливаючи на серце, печінку, нирки.
Раніше введення в наркоз відбувалось інєкційним шляхом , що було досить психологічно важко для дитини та батьків. Тепер , спочатку прикладається маска з подачею газу, і за декілька вдохів дитина поринає у сон. Після цього , вже уві сні, кладеться катетер у вену. 
Відпрацьована схема лікування дозволяє вилікувати до 20 зубів за один прийом, що замінює численні походи до стоматолога та практично безрезультатні вмовляння дитини полікувати зубки.

Лікування уві сні в клініці «Натадетн-2» проводиться в спеціально обладнаній хірургії , а всю процедуру контролюють  анестезіолог, лікар-стоматолог і асистенти. Це командна робота, де кожен відповідає за свою ділянку роботи і використовує кожну хвилину по-максимуму. 
Лікування уві сні показано дітям із ДЦП та іншими особливостями розвитку.
Нами проведено більше сотні лікувань, і батьки відзначають, що це справжній порятунок для їхніх діток, які не можуть лікувати зубки звичайним способом.
Вікових обмежень до проведення лікування під загальною анестезією не існує. 
Лікування уві сні проходить для дитини в спокійній обстановці без ніяких фобій і істерик. Дитина пам'ятає тільки момент засинання і пробудження в приємній обстановці разом з батьками. Часто, після лікування уві сні страх стоматолога проходить і це дозволяє побудувати дружні відносини з доктором, а майбутні візити відбуватимуться спокійно.
Log in