Гарантія на послуги 2 роки

Гарантія на послуги 2 роки

   Гарантія - це період, протягом якого у разі виявлення недоліків у виконаній роботі, пацієнт має право на своєчасне усунення цих недоліків, не несучи при цьому фінансових витрат, за умови виконання всіх рекомендацій лікаря.

   Наша клініка повною мірою виконує всі гарантійні зобов'язання щодо всіх видів робіт, згідно нормативів та вимог Міністерства Охорони здоров'я України.

Стоматологічна клініка "NATADENT" надає гарантію на такі послуги:

  • Терапевтичне лікування - 2 роки з моменту надання послуги, якщо інше не встановлено лікуючим лікарем з відповідним записом в медичну картку
  • Знімні протези - 6 місяців
  • На всі інші види ортопедичного протезування - 2 роки з моменту встановлення конструкцій в порожнину рота, якщо  інше не встановлено лікуючим лікарем з відповідним записом в медичну картку

     

   Після закінчення стоматологічного лікування та при наявності контрольної рентгенографії паціенту видається гарантійний сертифікат, тільки за умови виконання всіх рекомендацій лікуючого лікаря, включаючи професійну гігієну порожнини роту у гігієніста.

   Першочергово гарантія надається на 6 місяців. Продовження гарантії в межах встановленних гарантійних термінів відбувається в разі своєчасного приходу на професійну чистку у гігієніста і профілактичний огляд у лікуючого лікаря кожні 6 місяців.

   У випадку, якщо пацієнт не з'явився на регулярну професійну чистку зубів і профілактичний огляд (кожні 6 місяців), гарантія не продовжується.

   Більш детально ознайомитися з гарантійними термінами і умовами клініки "НАТАДЕНТ" ви можете нижче, прочитавши наш Гарантійний Сертифікат.

 


Log in