CAD/CAM технології в NATADENT

CAD/CAM технології в NATADENT

   CAD/CAM - це скорочення слів Computer-Aided Design (проектування з використанням комп'ютерної технології) і Computer-Aided Manufacture (виготовлення з використанням комп'ютерної технології).

   Дана методика є найсучаснішою комп'ютерною технологією моделювання та фрезерування зубних реставрацій найвищої точності.

   З системою CAD/CAM зменшується загальний час, необхідний для створення коронки, вкладки. Раніше коронку встановлювали протягом декількох відвідувань (від 2 до 4), причому вони були розділені декількома днями очікування. Це було необхідно для того, щоб технік, який виготовляє коронку, зміг правильно змоделювати і відтворити реставрацію з кераміки або металу. Сьогодні, завдяки технологіям CAD/CAM, виготовлення коронки або вкладки на зуб відбувається протягом одного дня! Адже, використовуючи їх, можна створити будь-які незнімні конструкції: коронки, вкладки, вініри, індивідуальні абатменти, мостовидні протези, хірургічні шаблони.

Робочий процес з CAD/CAM технологіями:

1. Сканування. 

   Замість традиційних відбиткових матеріалів лікар використовує внутрішньоротової сканер, який «оцифровує» ситуацію в порожнині рота. Це позбавляє пацієнта від необхідності проходити через процедуру зняття звичайних зліпків. Особливо актуальним це є для людей з вираженим блювотним рефлексом.

 2. Моделювання. 

   На цьому етапі обробляється отримана об'ємна модель, а потім в автоматичному чи напівавтоматичному режимі відтворюється віртуальна модель майбутнього зуба (вкладки, коронки або вініра). Інтерфейс CAD/CAM дуже схожий з програмою тривимірного редактора, який робить можливим створення або зміну будь-якого елементу реставрації (кривизну стін, вираженість рельєфу та ін.).

   Пацієнт безпосередньо бачить, як лікар спочатку на комп'ютері моделює індивідуальну коронку, яка потім автоматично виточується з керамічного блоку.

 3. Фрезерування та шліфування. 

   Після моделювання, автоматично виточується з кераміки або оксиду цирконію реставрація, змодельована попередньо в програмі.


 4. Сінтерізація і остаточна обробка. 

   Цей етап відбувається в спеціальній пічці для сінтерізаціі і випалу ортопедичних реставрацій. Тільки з застосуванням технології CAD/CAM можлива обробка таких високоміцних матеріалів, як оксид і діоксид цирконію, з яких виготовляються естетичні, довговічні безметалеві коронки.

Переваги комп'ютерного моделювання:

  •  
  • CAD/CAM - це висококласне комп'ютерне моделювання, що замінює моделювання з воску. Точність виготовлення стає набагато вищою.
  • Здійснюється процес моделювання прямо у нас в клініці. Висока швидкість виконання робіт - це незаперечний плюс комп'ютерного моделювання.
  • Економія вашого часу.
  • Можливість точного відтворення анатомічної форми зуба.
  • Нульова можливість помилки автоматизованої системи.

Ми прагнемо до того, щоб лікування зубів було максимально комфортним для вас - без використання традиційних відбитків та з меншою кількістю анестезій, а також без виснажливого очікування своєї красивої посмішки і численного відвідування клініки.

   Тож, якщо ваша мета - красива посмішка і здорові, білі зуби без багатотижневого, стомлюючого лікування у стоматолога - звертайтеся в нашу Клініку цифрової стоматології S.I.Y.Dental, обладнану сучасною технологією CAD/CAM.

Log in