Протезування зубів

Протезування зубів

Ортопедія (грец. Orthos — прямий + paideia — виховання), або протезування зубів — відновлення втрачених зубів і виправлення дефектів зубного ряду за допомогою мікропротезування, незнімних коронок і знімних протезів.

Протезування зубів в "NATADENT"

Протезування зубів (ортопедія) є одним з провідних напрямків нашої клініки. До ваших послуг всі види сучасного високотехнологічного протезування:

• металокераміка (всі види);

• безметалева кераміка;

• кераміка на основі оксиду цирконію;

• мікропротезування (вініри і керамічні вкладки);

• пластинкові знімні протези і бюгельні протези;

• естетичне протезування на імплантатах.

Широта надаваних нами послуг дозволяє запропонувати різні варіанти протезування на ваш вибір. Ми докладно розповімо вам про всі переваги і відносні недоліки того чи іншого методу протезування, виходячи з вашого індивідуального випадку. Після цього, спільно з нашим фахівцем, ви визначите найбільш підходящу для вас програму протезування.

Протезування зубів 'Натадент'

Чому варто робити протезування в «NATADENT»?

Протезування зубів в « Натадент» — це краща оснащеність обладнанням, самі передові технології і новітні матеріали від провідних світових виробників. Гарантія високої якості, підвищена комфортність і елітний рівень сервісу, величезний досвід наших фахівців і широта вибору індивідуальних програм протезування зубів — все це робить клініку Натадент однією з провідних українських клінік в області протезування зубів. У нашій клініці ви зможете отримати об'єктивну консультацію. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяє виділити оптимальний варіант протезування та лікування зубів, тому ми завжди досягаємо максимального ефекту. Протезування на імплантатах використовується у випадку повної відсутності зуба, включаючи його корінь. При цьому ортопедична конструкція (штучний зуб) кріпиться на імплантований в кістку титановий штифт.

Які бувають види протезування на імплантатах?

Протезування зубів на імплантатах може бути знімним або незнімним.

Протезування зубів 'Натадент'

Незнімне протезування на імплантатах використовується при відсутності як одного зуба, так і декількох сусідніх зубів. У першому випадку на імплантований титановий штифт встановлюється металокерамічна або безметалловая (керамічна) коронка. У другому випадку в кісткову тканину імплантується кілька імплантатів, на яких нерухомо фіксується міст. При цьому кількість несучих імплантатів не повинно обов'язково відповідати кількості відсутніх зубів. Так, при чотирьох відсутніх зубах достатньо трьох вживлених імплантатів для надійного кріплення моста.

Знімне протезування на імплантатах являє собою міст, який з'єднується з основою за допомогою мікрозамків, одна частина кріплення якого знаходиться на зубному протезі, а інша — на імплантатах. Знімні зубні протези на імплантатах дозволяють поєднувати переваги імплантації і знімного протезування зубів.

Які переваги протезування на імплантатах?

Відсутність необхідності обточування сусідніх зубів. Висока універсальність. Протезування на імплантатах дозволяє відтворити зуб на будь-якому порожньому місці, а також відновити зубний ряд навіть при повній втраті зубів. Завдяки міцному кріпленню зубні протези на імплантатах більш довговічні. При цьому їх зовнішній вигляд повністю відтворює природні здорові зуби. Вони функціональні, гігієнічні, мають високу міцність і повністю біосумісні. Широкі можливості вибору зубних протезів (металокераміка, безметалова кераміка, зубні мости) дають можливість вибору оптимального рішення в кожному індивідуальному випадку. Точний підбір кольору і форми штучного зуба забезпечують чудовий естетичний ефект і повне відновлення жувальної функції.

Протезування зубів 'Натадент'

У яких випадках рекомендується протезування на імплантатах?

Протезування на імплантатах дозволяє вирішувати проблему відновлення зубів будь-якої складності. Знімне протезування на імплантатах звичайно використовується при значній втраті зубів або при повній відсутності зубного ряду. Незнімне протезування рекомендується при відсутності одиничного зуба або декількох сусідніх зубів.

Log in