Пломбування зубів

Пломбування зубів

Пломбування зубів — обов'язкова складова лікування глибокого карієсу і пульпіту. Воно полягає в заповненні каналів зуба спеціальною пастою, яка, затвердівши, перетворюється на міцну пломбу.

Цим досягається повне відновлення зуба, включаючи його анатомічну структуру і функції і попереджається його подальше руйнування. Таким чином, пломбування каналів і порожнини зуба є головним засобом його збереження.

У чому полягає пломбування зубів?

Надійність і довговічність пломби безпосередньо залежить від кількох факторів: кваліфікації стоматолога, технічної оснащеності клініки, застосовуваних методик, якості пломбувальних складів і їх правильного вибору.

Пломбування зубів в клініці «NATADENT» включає всі класичні складові цього процесу. Перше — це видалення пошкоджених тканин зуба, включаючи емаль, дентин, при необхідності видалення пульпи. Друге — це санація і розширення кореневих каналів. Для медикаментозної обробки каналів зазвичай використовуються кезофен і паркан, що володіють потужною бактерицидною і антисептичною дією. Для того щоб визначити глибину кореневих каналів і їх форму використовується рентгенівський знімок.

Третє — це заповнення кореневих каналів і порожнини зуба пломбувальним матеріалом. Заключний етап пломбування зубів складається в підгонці, шліфуванні та поліруванні пломби.

Пломба може бути тимчасовою або постійною. Перша встановлюється на час лікування запального процесу, друга — назавжди.

Які матеріали використовуються для пломбування зубів?

Для пломбування зубів в клініці «NATADENT» використовуються тільки найсучасніші композитні матеріали. Ці полімери - сполуки, що включають органічну смолу і неорганічний наповнювач. Їх склад підібраний таким чином, щоб забезпечувати:

 герметичне заповнення каналів, включаючи найдрібніші звивини, відгалуження і порожнини,
• відсутність усадки,
 міцність і довговічність,
 ідеальні естетичні якості,
 нетоксичність, повну біосумісність,
 відсутність подразнюючої дії на перідонт,
 хорошу рентгеноконтрастність.

Пломбування зубів в Ужгороді

Спочатку композитні пломби використовувалися тільки на передніх зубах, так як вони забезпечували ідеальний естетичний ефект, але не володіли достатньою міцністю. З часом з'явилися виключно міцні композитні матеріали, які зробили можливим відновлення з їх допомогою жувальних поверхонь зубів.

Композитні пломби вважаються найбільш міцними з усіх — термін їх служби складає до десяти і більше років. Пломби, які ми встановлюємо в клініці «NATADENT», служать нашим пацієнтам десятки років.

Широкий спектр відтінків пломбувальних матеріалів дозволяє ідеально підібрати їх колір під колір інших зубів. Композитні пломби не темніють згодом і не вимагають спеціального догляду — достатньо звичайного чищення зубів. Запломбувавши зуби в нашій клініці, ви дуже швидко забудете про те, що в роті у вас знаходяться пломби.

Додаткова перевага пломбування зубів в «NATADENT»

Клініка «NATADENT» — одна з небагатьох, де застосовується пломбування каналів під мікроскопом. Використання мікроскопа гарантує повне видалення уражених тканин і максимальне збереження здорових тканин зуба, ідеальну герметичність пломбування каналів на всій протяжності, включаючи найдрібніші відгалуження і гирла прихованих каналів.

Log in