Переваги лікування в "NATADENT"

 

Стоматологічна клініка "NATADENT" надає весь спектр стоматологічних послуг.

1. Точна діагностика

Це перший і самий важливий етап лікування. Завдяки досвідченим спеціалістам і сучасному діагностичному обладненню вам поставлять остаточний діагноз і складуть детальний план стоматологічного лікування.

2. Якісна стерелізація

Гарантована 100% стерилізація інструментарію забезпечує безпеку кожному пацієнту.

3. Власна найсучасніша технічна лабораторія

Індивідуальний підхід до пацієнта та його побажань, щодо майбутнього результату. Швидке та якісне виготовлення моделей, незалежно від рівня складності протезування, гарантія високої якості та точності робіт завдяки новітньому обладнанню CAD / CAM ( проектування і виготовлення з використанням комп'ютерної технології).

4. Професійна гігієна порожнини рота і лазерне відбілювання

Завдяки нашим професійним гігієністам ваша посмішка завжди буде білосніжною, а ясна - здоровими.

5. Хірургічне відділення

Стоматологічна клініка "NATADENT" оснащена сучасним обладнанням і спеціальними інструментами, які забезпечують максимально швидке і безболісне виконання всіх видів хірургічних операцій. Також ми пропонуємо загальну анастезію, завдяки якій ви поринете в поверхневий сон і ваша операція пройде швидко та безболісно.

6. Лазерна терапія

Лазерна стоматологія - це кардинально новий вид лікування. Ми пропонуємо вам лікування і профілактику зубів та ясен за допомогою новітнього стоматологічного лазера швидко та безболісно.

7. Рентген контроль

Для максимально якісного результату ми завжди робимо ренгеновські знімки та фотозйомку до та після лікування.

Log in