Імпланти Alpha-Bio. Довічна гарантія від виробника!

Імпланти Alpha-Bio. Довічна гарантія від виробника!

Імплантація — найкраще сучасне рішення втрачених зуба! Довічна гарантія від виробника!

В останні роки в стоматології імплантація зубів ставати на перше місце серед способів відновлення втрачених зубів. Це не дивно, оскільки, це найефективніший метод, що дозволяє вирішити проблему зі збереженням високого рівня естетики і комфорту.

Варто відзначити, що 95% наших пацієнтів дуже швидко звикають до
імплантованим зубах як до своїх власних.

Щоб забезпечити своїх пацієнтів гарантією якості і надійності, стоматологія «Натадент» Вибирай імпланти одного з кращих виробників в світі. Ось уже понад 20 років корпорація «Alpha-Bio» (Ізраїль) виробляє дентальні імплантати і успішно реалізує їх в 48 країнах світу, займаючи досить сильні позиції на ринках України, Східної Європи, а також Латинської Америки, Індії та Кореї.

Серед переваг імплантів перед мостовидні протезами, дуже важливо відзначити наступне.
Відсутність належного тиску на кістку призводить до її
розсмоктуванню, а імплантат — єдина конструкція, здатна правильно і рівномірно навантажити кісткову тканину.


   

Відсутність зубів тягне ряд наслідків, таких як:
• порушення дикції;

• атрофія кісткової тканини через відсутність жувального навантаження;

• зміна форми обличчя, можлива поява асиметрії;

• больові відчуття в області нижньощелепного суглоба;

• головні болі, порушення сну;

• погіршення якості пережовування їжі і поява захворювань шлунково-кишкового тракту;

• зміщення зубного ряду;

• психологічний дискомфорт і труднощі при соціальної комунікації.

Якщо у вас немає хоча б одного зуба, з цим не можна миритися, тим більше що сьогодні імплантація є доступною і безпечною як ніколи раніше. Тому, рекомендуємо не затягувати з рішенням після видалення зуба, швидше за звертатися до фахівців-імплантологам.

Пацієнтів, звичайно ж, цікавить термін служби протезів, але набагато більше їх хвилює естетична сторона питання. Вони не хочуть, щоб штучні зуби відрізнялися від їх власних.      Коронки в протезах, як би добре вони не були зроблені, виділяються з зубного ряду в силу особливостей конструкції, але я ще не зустрічав жодного пацієнта, який би зміг відрізнити коронку на імплантат від натуральних зубів.

У імплантації практично немає недоліків, за винятком того факту, що деяким людям вона протипоказана. Процедура заборонена пацієнтам з дуже важкими захворюваннями крові, серцево-судинної системи, і ще деякими хворобами.

Виходячи з багаторічної практики, перепробувавши всілякі пропозиції, наш хірург-імплантолог підібрав кілька систем Alpha-Bio Tec, які є ідеальним рішенням для величезного спектру хірургічних процедур, від найпростіших до найскладніших видів імплантації, при цьому їх вартість залишається доступною.

Кожен з нас унікальний так само як і його організм, тому в нашій клініці ми використовуємо три оптимальні види імплантатів.

Імплантат «ICE». Він підходить для всього спектра клінічних показань і може встановлюватися як в м'яку, так і в тверду кістку. "АЙС" гарантує швидку і атравматичну установку, забезпечуючи чудову первинну стабільність. За багато років використання виправдав себе порожниною.

SPI, «провідний» імплантат компанії, володіє неперевершеними самонарезающими здібностями і унікальною спіральної конфігурацією. Ідеально підходить для складних ситуацій і проблематичного імплантування. Є також варіантом вибору в разі необхідності негайного навантаження. Рекомендований для установки одночасно з видаленням зуба, в тому числі, при невеликому обсязі кісткової тканини. Має більш широку різьблення, що характерізіруеться кращої приживання в м'якій кістки.

NeO — це повноцінний і універсальний сучасний імплантат, з легкістю і делікатністю здатний проникати в кістку будь-якого типу, що забезпечує надійність установки в поєднанні з гранично дбайливим ставленням до кісткової тканини. Навіть найскладніші клінічні випадки NeO перетворює в рутинні і легкі за рахунок високої надійності і довгострокових функціональних і естетичних результатів.

Корисно мати на увазі, що імплантати, виготовлені з чистого титану, приживаються краще, ніж коли використовуються титанові сплави. Що ж, в цьому відношенні з імплантами, які використовуються в нашій клініці, все в порядку — вони виробляються з чистого титану без небажаних домішок.


Що відносно терміну служби імплантатів, то прослужать вони вам все життя, як б не переконливо це не звучало.

Компанія виробник настільки впевнена в якості своєї продукції, що дає довічну гарантію на імплантати Альфа БІО.

Завдяки цьому, і ми з вами маємо можливість посміхатися спокійно і з впевненістю!

Посміхайтеся частіше!

Log in