Імплантація зубів в Ужгородській стоматології


Імплантація зубів в Ужгородській стоматології

Свої здорові зуби краще імплантів. Але якщо зуб втрачений, що робити? У такій ситуації тільки звернення до стоматолога-професіоналу є оптимальним виходом з положення.

Традиційний міст спирається на зуби, що залишилися. Їм доводиться жувати за себе і «за того хлопця». Подвійне навантаження веде до втрати зубів «під мостом», що, безсумнівно, пов'язане з ще більш тяжкими наслідками. А коли міст уже неможливий, і людина переходить до часткового знімного протеза, гачки протеза розгойдують опорні зуби, які залишилися. Всі ці факти говорять про те, що імплантація зубів неминуча.

Однак затягувати з візитом до стоматолога не варто — чим раніше ви звернетеся до компетентного лікаря, тим ефективніше буде рішення. І якщо вам необхідна якісна імплантація зубів в Ужгороді, то клініка «NATADENT» до ваших послуг.

Імплантація зубів в 'Натадент' в Ужгороді

Імплант (або імплантат) відновлює загублений зуб повністю: не тільки коронку, але і корінь. При цьому кожен зуб і імплантат буде жувати сам за себе. Перевантаження своїх зубів виключається, значить, вони будуть жити довго.
Всі сучасні імпланти зубів виробляють з титану. Титан — біоінертний матеріал, а це означає, що імунна система «не бачить» титанового імплантату. Алергічна реакція на титан неможлива. Тому хороший імплантат повинен завжди зростатися з кісткою. Якісна, своєчасна імплантація зубів — це гарантія збереження і здоров'я зубів. Ніяких ускладнень за собою вживлені імпланти зубів спричинити не можуть. Імплантація робиться переважно в 2 етапи: спочатку встановлюється штучний корінь, і тільки через кілька місяців виготовляється коронка.

Для чого необхідний період приживлення?

Справа в тому, що кісткові клітини, як і імунні, імплантат «не бачать». Після формування ложа імплантату і його установки вони починають активно забудовувати лунку кістковими балками. «Не бачачи» імплантату кістка в нього вростає. Якщо на імплантат дати навантаження, відразу виготовивши на нього коронку, є ризик, що імплантат не приживеться. До речі, сама методика, за якою виконується імплантація зубів, має досить довгу історію. Правда, сьогодні операція сильно вдосконалена, і ризик при її проведенні зведений до мінімуму. Однак, при всіх сучасних можливостях, ціни на імплантацію зубів залишаються досить стабільними — високий попит на послугу обумовлює досить лояльну цінову політику стоматологічних клінік. Вартість імплантації зубів цілком адекватна відмінним результатам операції.

Імплантація зубів в 'Натадент' в Ужгороді

Міфи про імплантації зубів
Імплантація зубів — область стоматології, яка буквально овіяна багатьма домислами і міфами. Деякі з них хотілося б розвіяти:

Міф1: «Імплантати не зростаються».
Імплантат зростається завжди. Звичайно, якщо цей імплантат був виготовлений і встановлений при дотриманні технологій.

Міф 2: «Імплантат краще свого зуба».
Свої здорові зуби краще імплантатів.

Міф 3: «Навіть погані зуби треба зберігати будь-яку ціну».
Збереження свідомо безнадійно хворого зуба призводить до розсмоктування щелепної кістки навколо нього. Значить, через рік-другий, коли зуб все ж буде втрачений, місця для імплантатів буде менше.

Міф 4: «Імплантація — складна, травматична і болюча операція».
Багато пройшли через операцію видалення зуба. Порівняємо. При видаленні доводиться виламувати кривий інфікований корінь з кістки, залишається лунка — відкрита інфікована кісткова рана. До цього звикли. При імплантації ідеальними інструментами в стерильних умовах формується ложе під імплантат, і, після його установки, ясна ушиваються. Така рана заживає дуже швидко. Що стосується больових відчуттів, то під час операції вони неможливі. Кісткова тканина взагалі малочутлива, а в області видалених зубів нервових закінчень стає ще менше.

Міф 5: «Існує безліч абсолютних протипоказань».
Із загальних захворювань тільки неконтрольований цукровий діабет є таким. Похилий вік не є протипоказанням. Імплантати можна ставити і в 95 років (були випадки). Тільки підліткам, чиї щелепи тільки формуються, імплантація противопоказана. Для штучного кореня — імплантата — необхідний достатній обсяг кістки, і не у всіх ця кістка збереглася, але сучасні методики нарощування кісткової тканини за допомогою аутотрансплантації, бар'єрних мембран і сінусліфтінг дозволяють встановити імплантати майже в кожному випадку.

Log in