Мікропротезування зубів

Мікропротезування зубів

Мікропротезування — це сучасний метод реставрації окремих зубів і зубних рядів. Застосування новітніх керамічних і скловолоконних матеріалів забезпечує пацієнтові не тільки естетичний вигляд, але і тривале використання.

Мікропротезування в клініці «NATADENT» дозволяє одночасно досягти кількох цілей:

• усунути естетичні дефекти зубів,

• відновити структуру зубів,

• додатково зміцнити і захистити зуби.

Мікропротезування зубів і зубних рядів — це не тільки повернення їм здорового зовнішнього вигляду, але і їх функцій. При цьому мікропротезування не вимагає обточування сусідніх зубів,

Основними методами мікропротезування є вініри, керамічні вкладки і штифтові зуби.

1. Вініри

(від англ. Veneer — напилювання, наведення лоску) — тонкі, високоестетичні облицювання для зубів, частіше передньої групи. Товщина облицювання складає всього 0,3 — 0,5 мм, а клейові системи, застосовувані для фіксації, гарантують вам тривале носіння. За допомогою вінірів можна змінити колір, форму (довжину і ширину) зуба, а також закрити щілини між зубами.

Зубні вініри в Ужгороді

Вініри не темніють від впливу кави, чаю, нікотину, їжі, стійкі до фізичного, хімічного і біологічного впливу. Мікропротезування за допомогою вінірів в клініці «NATADENT» забезпечує ідеальний естетичний ефект, допомагаючи надійно усунути такі проблеми, як:

• жовтий відтінок зубів (тетрациклінові зуби),

• зміна кольору зубів наслідок пломбування кореневих каналів,

• вроджені дефекти зубів,

• флюороз («краплисті» зуби),

• ерозія емалі,

• проміжки між зубами,

• відколи зубів,

• порушення форми зубів,

• старі пломби, що відрізняються за кольором від власної емалі зуба,

• і ряд інших естетичних проблем передніх зубів.

Крім того, вініри додатково захищають зуби від карієсу. При цьому на їх поверхні не утворюється бактеріальний наліт, що сприяє кращій гігієні порожнини рота.

Сучасні вініри, які застосовані в клініці «NATADENT» мають підвищену міцність при меншій товщині. Завдяки цьому мікропротезування не призводить до опуклості зубів, а значить, підготовка поверхні емалі не вимагає значного обточування.

Спеціальний клей, за допомогою якого вініри фіксуються на зубах, має високу стійкість, що гарантує їх надійне кріплення і довговічність.

Вініри невидимі на зубах, завдяки чому зуби зберігають природний здоровий вигляд. Вони не вступають в реакцію з їжею і не темніють від впливу кави, чаю або тютюнового диму, зберігаючи ідеальну естетичність.

На вінірах не утвориться бактеріальний наліт, вони не схильні до руйнування і служать захистом зубів від карієсу.

Вініри, пропоновані клінікою NATADENT відрізняються міцністю і довговічністю. Ідеальна відповідність форми і особливо міцне кріплення на поверхні зуба забезпечують високу надійність вінірів.

Процес установки вініра включає чищення зубів від нальоту і каменю, підготовку поверхні зубів, виготовлення зліпків зубів (для ідеальної підгонки вініра), установку тимчасового вініра, заміну тимчасового вініра на постійний фарфоровий вінір, остаточне полірування вініра.

2. Вкладки

(від англ. Inlay — накладка) — це вставки в порожнину зуба, зроблені в лабораторії з різних матеріалів. Вкладка, приклеєна на зуб, заміщає дефект зуба, повертаючи йому натуральний колір, форму і функцію. Вкладки, що складаються з різних керамічних паст, виготовляються в нашій зуботехнічної лабораторії спеціально для вас. У порівнянні з технологією звичайних пломб, перевагою вкладок є використання більш міцних матеріалів.

Зубні вкладки в Ужгороді

Керамічні вкладки довговічні, не змінюють свій колір і, завдяки ретельному підбору відтінку, не відрізняються від природних здорових зубів.

З усіх стоматологічних матеріалів саме кераміка найбільш близька за своїми властивостями до природного емалі зуба. Керамічні вкладки не деформуються і не змінюють обсяг з часом, а лабораторне виготовлення гарантує максимально надійну підгонку і герметичність.

У клініці «NATADENT» ми підберемо відтінок кольору і форму керамічної вкладки так, що відновлений зуб абсолютно не буде відрізнятися від природнього здорового зуба.

При цьому керамічна вкладка максимально відповідає властивостям натуральної зубної емалі, завдяки чому не стає помітною навіть після тривалого часу.

У клініці Натадент виготовляються різні варіанти вкладок: композитні і керамічні.

3. Заміщення одного — двох відсутніх зубів.

Мікропротезування дозволяє замістити відсутні зуби без обточування сусідніх зубів під коронки. У «Натадент» вам збережуть здорові зуби навіть при установці коронок. Мікропротезування зубів дозволяє нашим фахівцям максимально знизити втрату зубної тканини.

4. Штіфтовий зуб.

Штіфтовий зуб — штучна коронка, яка зміцнюється в кореневому каналі за допомогою штифта, коли у пацієнта повністю зруйнувалася частина зуба. Це монолітна конструкція, яка одним етапом фіксуєтья на корінь. У разі виготовлення штифтового зуба, в нашій клініці зуб робиться відразу. Вже через кілька годин ви отримуєте повноцінний зуб, який за розміром і кольором не відрізнити від інших.

Таким чином, штіфтовий зуб — це повноцінна реставрація зуба з одного лише збереженого кореня. Сучасні технології дозволяють проводити мікропротезування, навіть якщо зуб зруйнований нижче ясен.

Мікропротезування за допомогою штифтових конструкцій з успіхом використовуються для відновлення зубів всіх типів: корінних (молярів), малих корінних (премолярів), різців і іклів.

У «NATADENT» вам відновлять не тільки втрачену форму і колір зуба. Ми повернемо вам чарівну посмішку і впевненість у собі.

Log in