Лікування карієсу зубів

Лікування карієсу зубів

Що таке карієс зубів?

Карієс зубів — це руйнування зубної емалі з утворенням порожнини і подальшим ураженням дентину. Головна причина карієсу — розчинення мінеральних речовин хвороботворними бактеріями.

Протягом всієї історії карієс залишався однією з головних напастей людини — лікування його було болючим і ненадійним, а відсутність лікування призводило до втрати зубів. І тільки в останні десятиліття, завдяки розвитку сучасних технологій, появи принципово нових пломбувальних матеріалів, анестезії, і високотехнологічного устаткування ця вічна проблема була вирішена.

Лікування карієсу зубів

Високоточна сучасна техніка і застосування зубозберігаючих методик дають можливість досягти чудових результатів уже за одне-два відвідування стоматолога — відновити природні форми та функції кожного зуба, вдаючись до видалення лише в крайніх і відносно рідкісних випадках.

Раннє лікування карієсу зубів

На початковій стадії карієсу руйнування емалі і зміни структури зуба ще немає. Видимою ознакою захворювання є біляста пляма на поверхні зуба.

Лікування каріозної плями не вимагає сверління й анестезії. Проблема усувається за допомогою дезинфікуючого впливу озону і ремінералізації. Озонотерапія знищує хвороботворну мікрофлору, а застосування спеціальних гелів насичує емаль іонами кальцію і фтору. Такий комбінований метод називається мікроінвазіей і дозволяє зупинити розвиток карієсу, зберегти зубну емаль і попередити більш складне лікування карієсу.

Лікування карієсу зубів в Ужгороді

Лікування карієсу зубів 2-4 стадії

Друга стадія — поверхневий карієс, характеризується появою ділянки шорсткості і розм'якшення емалі. Незважаючи на назву, карієс на цій стадії може поширитися на всю товщину зубної емалі.

Третя стадія — середній карієс. На цій стадії процес руйнування поширюється на шар дентину під емаллю зуба.

Четверта стадія — глибокий карієс, при якому захворювання поширюється на весь шар дентину, утворюється каріозна порожнина, з'являються больові відчуття при жуванні, контакті з холодною, солодкої і кислої їжею, напоями.

Лікування карієсу 2-4 стадій полягає в заміщенні зруйнованих тканин зуба пломбувальним матеріалом.

Для лікування карієсу в клініці «NATADENT» використовуються найсучасніші, високоякісні пломбувальні матеріали, в тому числі, світлоотражаючі композити.

Процедура полягає у видаленні уражених тканин, дезінфекції порожнини зуба, накладення спеціальної прокладки для збереження пульпи і міцного утримання пломби, накладення пломби, ідеальної підгонки і фінішної обробки поверхні пломби (шліфування, полірування), нанесенні захисної плівки, що значно продовжує довговічність пломби.

Така багатоступенева процедура дозволяє досягти не тільки лікувального, а й максимального естетичного ефекту.

Log in