Косметична стоматологія: Зубні вініри

Косметична стоматологія: Зубні вініри

Що таке вініри?

Вініри — це керамічні накладки на зуби. Виготовлені з сучасних композитних матеріалів, вініри дозволяють досягти моментального ефекту сяючою, білосніжної усмішки без тривалого відбілювання та освітлення зубів. Крім того, вініри дозволяють повністю приховати дефекти емалі — відколи, тріщини, нерівності, плями.

Як кріпляться вініри?

Зубні вініри в Ужгороді

Вініри прикріплюється до поверхні зуба за допомогою зверхстійкого матеріалу, що практично виключає його відклеювання. Фактично після приклеювання він стає єдиним цілим з зубом. Для цього перед установкою вініра поверхню зуба трохи обточується (на 0,5 мм). Композитні матеріали, з яких виготовляються вініри, відрізняються підвищеною міцністю, яка переважає міцність зубної емалі.

Чи не будуть вініри виглядати штучно?

Сучасні вініри повністю імітують здорову емаль зубів. Завдяки тому що вони дуже тонкі, вони не створюють ефекту випирання зубів (як це було в 1930-х роках, коли вініри були тільки винайдені). Прозорість, блиск та інші фізичні показники матеріалу вінірів повністю відповідають зубній емалі, що забезпечує їх природний вигляд. Як правило, керамічні вініри виготовляються індивідуально в зуботехнічній лабораторії протягом приблизно одного тижня. Іноді перед тим, як використовувати вінір, проводиться моделювання на моделях або зубах з тимчасового матеріалу в цілях наочності майбутнього результату.

У чому перевага вінірів?

Головна перевага вінірів — це можливість моментально надати зубам ідеальний вигляд. Досягнутий з їхньою допомогою естетичний ефект зберігається назавжди. Вініри не темніють, не руйнуються, на них не накопичується зубний наліт і не утворюється зубний камінь. При цьому вони не тільки гарантують бездоганний зовнішній вигляд зубів, але і захищають їх від механічного та бактеріального впливу. У порівнянні з коронками вініри вимагають значно меншого обточування зуба, тому вважаються найменш інвазивним методом естетичної корекції зубів.

Зубні вініри в Ужгороді

При яких дефектах зубів показана установка вінірів?

Вініри широко застосовуються при частковому руйнуванні або зміну кольору зубів. Крім того, вони допомагають усунути або приховати такі дефекти, як сколи емалі, некрасиві проміжки між зубами, клиновидний дефект зубів, порушення форми, старі пломби, які стали відрізнятися від зубів за кольором, флюороз («тетрациклінові зуби»).

Log in