Консультація стоматолога

Консультація стоматолога

Клініка «NATADENT» пропонує консультацію стоматолога як можливість ознайомитися з послугами і можливостями клініки.

Консультація лікаря-стоматолога, огляд зубів і діагностика ротової порожнини — це далеко не всі можливості нашої клініки. Відвідавши клініку «NATADENT» ви отримуєте можливість вирішити всі проблеми з зубами і порожниною рота раз і назавжди, найкращим і швидким способом, клініка дає гарантію надійних результатів.

Перший огляд буде включати діагностику зубної емалі, слизових оболонок, стану пломб і коронок, ясен і імплантів. Провівши загальний огляд, лікар зможе діагностувати проблеми там, де немає больових відчуттів. Принцип і головне завдання нашої клініки — усунути причину проблеми, тобто повне лікування, а не тільки симптоматичне. Адже тільки, коли проблема тільки з'явилася і ще не викликала больових відчуттів — її найлегше усунути, з мінімальними зусиллями і незначними витратами.

 Консультація стоматолога в 'Натадент'

Після першого огляду починається повне обстеження. До його складу може входити як рентгенівський знімок зубів, так і ортопантомографія (панорамний знімок зубів). Рентгенівський знімок не тільки дозволяє провести ретельну діагностику захворювань, а й служить методом діагностики для протезування зубів. Закінчивши обстеження, кожному пацієнтові складається індивідуальний план лікування.

У нашій клініці найкращі фахівці, у нас є терапевти, парадонтолог, хірурги, ортопеди, імплантологи, ортодонти. Першочерговою задачею є складання основи майбутнього лікування.
Вибір кожної категорії лікування узгоджується з профільним фахівцем в даній області. Наприклад, коли є необхідність лікувати, або видаляти зуби — в цьому допоможуть хірург і / або терапевт, при необхідності протезування — ортопед, якщо буде потрібно установка імплантів, ваш лікар буде імплантолог. Коли виникають спірні або складні ситуації ми збираємо мед. консиліум.

Консультація стоматолога в 'Натадент'

Слово клієнта для нас — вирішальне.

Клініка «NATADENT» має необмежені можливості за своєю спеціалізацією. Фахівці нашої клініки мають масу рішень для кожної проблеми, лікування ясен, зубів, відновлення зубного ряду та інше — для всього цього у нас є ряд різних методик і підходів. В наявності широкий спектр різних матеріалів, їх відмінності в характеристиках і вартості. Пройшовши огляд, ми надамо вам оптимальний план лікування, рішення за вами! Також, ми вважаємо своїм обов'язком поінформувати вас про всі нюанси, ціни і планах майбутнього лікування. Даємо гарантію, що усунемо вашу проблему швидко, надійно, якісно і назавжди!

 

Log in