Безметалева кераміка Emax

Безметалева кераміка Emax


Наші кваліфіковані фахівці здійснюють маніпуляції з реставрації зубів будь-якої складності із застосуванням безметалловой кераміки німецького виробництва. Використання інноваційних технологій і високоякісного обладнання дозволяє фахівцям нашого стоматологічного центру виконувати найскладніші операції в області протезування.

Підвищений попит і стрімке бажання пацієнтів мати естетичні, довговічні і нешкідливі ортопедичні конструкції стали поштовхом для розвитку нових технологій в сфері протезування. Українські стоматологи стали застосовувати сучасні, високоякісні матеріали для виготовлення зубних протезів та коронок. Безметалова кераміка: пресована E.max - це новітнє досягнення в сучасній стоматологічній практиці, доступне пацієнтам стоматології «NATADENT».

Керамічні КОРОНКИ E.MAX - СВІТОВИЙ ЛІДЕР ПРОТЕЗУВАННЯ

ПЕРЕВАГИ КОНСТРУКЦІЙ

1. Надзвичайна міцність коронок. За стійкістю до механічних та інших впливів вони значно перевершують коронки з інших матеріалів.
2. Естетичність і максимальну відповідність анатомії природних зубів.
3. Повна сумісність з тканинами ротової порожнини, E.max коронки не викликають алергічних реакцій.
4. Універсальність - можливість установки на фронтальні і бічні зуби.
5. Каркас конструкції дуже тонкий і легкий, тому коронки E.max встановлюють без видалення нерва, на відміну від інших типів коронок.
6. Відсутність зміни ясна навколо встановлених коронок.
7. Незмінність кольору протягом усього періоду носіння конструкцій.

Log in