Наша зуботехнічна лабораторія

26 февраля 2016 - Administrator

Статус стоматологічної клініки визначається наявністю зуботехнічної лабораторії. Стоматологічна клініка «Натадент» має свою власну зуботехнічну лабораторію, що дає можливість швидко і якісно проводити роботи по протезуванню, незалежно від рівня складності, і гарантувати високу якість робіт.

Зуботехнічна лабораторія була заснована в 2002 і успішно працює вже 13 років. Пацієнт має можливість на будь-якому етапі примірки конструкції разом з техніком і лікарем обговорити і скорегувати форму, колір і вид конструкції. Лабораторія оснащена найсучаснішим обладнанням і там використовуються сучасні матеріали.

Робота хорошого протеза залежить не тільки від лікаря, а більшою мірою від техніка.

Узгоджені дії лікаря-стоматолога та зубного техніка і безпосередній візуальний контроль лікуючого стоматолога на всіх етапах виготовлення протеза дозволяє створити протез максимально зручним та індивідуальним. Наявність власної зуботехнічної лабораторії дає очевидні переваги перед іншими клініками: Ваш лікар-стоматолог має можливість ретельно проаналізувати проблему і Ваші індивідуальні особливості. Лікар порадить і запропонує найбільш підходящі для Вас конструкції.

Новітні технології виготовлення протезів дають нам можливість пропонувати нашим пацієнтам ортопедичні конструкції з найсучасніших матеріалів. Металевою основою для надійного каркаса служать сплави хрому, кобальту і титану. Як облицювальний матеріал використовується кераміка. Кераміка - це дуже пружний і твердий матеріал. Він не викликає алергічних реакцій і прекрасно пропускає світло, немов справжні зуби. Всі ці особливості дозволяють виготовляти з кераміки витончені зубопротезні вироби. Існують спеціальні колірні шкали, за допомогою яких лікар і зубний технік з великою точністю визначають відтінок, найбільш відповідний натуральному кольору Вашого зуба.

Протези, які ми встановлюємо, надзвичайно індивідуальні, так як знаходяться під постійним ретельним контролем всіх фахівців. В результаті встановлені протези виглядають як справжні зуби і не доставляють пацієнтам ніяких незручностей. Зубопротезні вироби, виготовлені в нашій лабораторії, мають високі естетичні та функціональні властивості.

Наявність своєї зуботехнічної лабораторії підвищує якість протезування і його терміни, виробництво, яке працює за сучасними технологіями має відмінну технічну базу зуботехнічного обладнання і матеріалів, яка безперестанку оновлюється з впровадженням нових методів і технологій і з урахуванням світових досягнень науки.

Зуботехнічна лабораторія пропонує наступні види робіт:

• Металокераміка за новітніми технологіями
• Безметаллева кераміка
• Безметаллева кераміка на основі оксиду цирконію
• Вініри
• Керамічні вкладки, накладки, полукоронки.

• Бюгельні зубні протези на аттачменах будь-яких видів.
• Бюгельні зубні протези на замкових кріпленнях
• Знімні зубні протези на телескопічних коронках

• Зубні протези на імплантатах
• Частково знімні зубні протези

Рейтинг: +1 Голосов: 1 2436 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!