Зелений туризм в Закарпатті

27 февраля 2016 - Administrator
Зелений туризм в Закарпатті

На сьогоднішній день все більшу популярність, перш за все у жителів мегаполісів, набуває такий різновид відпочинку, як зелений туризм. Зелений туризм за визначенням - відпочинок в сільській місцевості.

Ні для кого не секрет, екологічна обстановка в містах залишає бажати кращого. Ми, городяни, користуючись усіма благами цивілізації, повинні платити за це задоволення своїм здоров'ям. Тому вирватися хоча б на пару тижнів з галасливого і запорошеного міста, пожити в злагоді з природою, дихати свіжим повітрям, харчуватися тільки натуральними і свіжими продуктами, пити джерельну воду і парне молоко для багатьох видається раєм на землі. Саме за цим і їдуть в село. Тут все своє, вирощене дбайливими господарськими руками, смачне і корисне. І нехай на яблуці або груші, зірваної вами з дерева, не буде написано «Без ГМО», ваше внутрішнє чуття підкаже вам, що це - натуральне, таке, яким йому і належить бути.
 

Зелений туризм відкриває нові можливості. Городяни їдуть в села чи хутора пожити зовсім іншим життям. Це повернення до першовитоків. Краса сільських пейзажів, близькість річок, озер, лісів, гір, відсутність стресів і суєти, здорове харчування сприятливо впливають на людину, зміцнюють його і духовно, і фізично. Це одна з переваг зеленого туризму.

Крім того, зелений туризм також включає в себе пізнавальний елемент. Туристи знайомляться з сільськими традиціями і культурою, народними промислами і ремеслами. Зелений туризм - це не тільки споглядання, а й активна участь в житті села. Туристи ведуть сільський спосіб життя. Вони живуть в затишних садибах, збирають гриби та ягоди, ходять на полювання і риболовлю, допомагають в полі, при бажанні можуть навчитися їздити верхи на коні, виготовляти горщики з глини, плести вироби з лози та навіть доїти корову. Також туристи беруть участь в народних обрядах і гуляннях.

Рейтинг: +1 Голосов: 1 1076 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!