Що таке стоматологічний туризм?

7 февраля 2016 - Administrator
Що таке стоматологічний туризм?

Ні для кого не секрет що вартість і якість стоматологічних послуг в різних регіонах країни, а тим більше в різних країнах дуже сильно відрізняється. Очевидно, що в більш економічно розвинених країнах практично будь-який вид послуги значно дорожче ніж в Україні, що пов'язано в першу чергу з наявністю платоспроможного попиту.

Дуже часто різниця в цінах на стоматологічні послуги становить тисячі доларів. Йдеться про складне комплексоне лікування, протезування, імплантацію, і інші послуги пов'язані з інноваційними медичними технологіями, в тому числі і лазерними.

Не дивлячись на колосальну різницю у вартості на стоматологічні послуги в Європі та Україні, рівень якості в деяких клініках не поступається західним. Це пояснюється глобалізацією галузі, що дозволяє приватним вітчизняним установам мати доступ до сучасного обладнання та матеріалів, які використовуються в світовій стоматологічній практиці; брати участь в міжнародних семінарах, конференціях і обмінюватися досвідом із західними колегами. Також в слідстві бурхливого розвитку приватних стоматологічних клінік в Україні, рівень послуг став вирішальною конкурентною відмінністю, через яку відбувається його постійний прогрес. Це забезпечує високий рівень послуг, які цілком зможуть задовольнити запити будь-якого іноземного пацієнта.

Всі ці фактори створили ідеальні умови для стоматологічного туризму в Ужгороді. Основна мета туристів - це економія коштів, і отримання як мінімум такого ж рівня медичного обслуговування, який існує в їх рідних містах. Різниця у вартості значно перекриває витрати на проїзд та проживання та інші витрати, і створює реальну економію, яку можна оцінити навіть не проводячи складних розрахунків.

Проте, далеко не всі клініки мають достатній рівень кваліфікації, досвіду і знань лікарів, а також рівень обладнання і матеріалів.

Гарантію для всіх пацієнтів, в тому числі і іноземних, з упевненістю може надати клініка "Натадент", так як величезна практика і найсучасніші світові технології дозволяють надавати стабільно високий рівень всіх виконуваних в клініці послуг.

Рейтинг: +1 Голосов: 1 779 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!