Подорож на Закарпаття: Що подивитися?

26 февраля 2016 - Administrator
Подорож на Закарпаття: Що подивитися?

В Україні є неповторні за своєю красою і унікальністю місця. Одне з них - поза сумнівом, Закарпаття, де туристи знайдуть масу цікавих для відвідування визначних пам'яток.

Ужгородський замок

В Ужгороді гостей міста чекає величний, обнесений потужною кам'яною стіною замок-фортеця, що височіє над всією старою частиною міста на висоті 30 метрів. Згідно з історичними джерелами, будівництво Ужгородського замку було розпочато в кінці Х століття, а вже в 1086 році замок-фортеця з успіхом відбив атаку половецької орди під командуванням хана Кутеска.

Долина нарцисів

Долина нарцисів - незабутня подорож, яка назавжди залишиться в пам'яті. Таких місць природа подарувала дуже мало. Зокрема, подібні природні об'єкти збереглися в Альпах, гірських районах Румунії та деяких Балканських країнах, але вони менші за площею.
Сюди треба приїжжати на початку травня, коли нарциси починають цвісти. Пік цвітіння традиційно припадає на середину травня. Щорічно Долину нарцисів відвідують понад 10 тисяч туристів.

Говерла

Говерла - найвища гора українських Карпат. Цей об'єкт став центром паломництва тих, хто хоче отримати незабутні враження. Піднятися на Говерлу можна з двох сторін. Одна з таких з боку Закарпаття. В цілому підйом з боку Закарпаття займе більше часу, але він є найлегшим.

Мукачевський замок

Мукачевський замок "Паланок" - видатний історико-архітектурний пам'ятник, родове гніздо трансільванських князів Ракоці. Замок знаходиться на високій вулканічній горі (65 м) в кілька етапів.

Озеро Синевир

Синевир - перлина Закарпаття. Озеро, яке є частиною національного парку, дуже популярне серед туристів. Знайомство з Синевир радимо почати з музеїв, що дасть повну картину. Їх тут два: музей Лісосплаву (тут можна побачити весь технологічний процес заготівлі, сортування, зберігання і транспортування деревини) і музей Колочави (тут розповідають все про життя і традиції закарпатців).

Невицький замок

Найромантичніший замок України - Невицький. За легендою, це спрощена назва від Невестський: замок повинен був захищати наречених, тобто дівчат.

Сакура - Фест

Відвідавши Ужгород в кінці квітня - початку травня, ви застанете цвітіння сакур. В цей час вулиці Ужгорода перетворюються в райський сад.
У ці дні всіх бажаючих запрошують на традиційне ужгородське свято "Сакура Фест". У програмі - виставки та концерти дитячих колективів, спортивні змагання, урочистості з приводу Всесвітнього дня книги та ін.

Лумшорські чани

Село Лумшори раніше вважалося скромним закарпатським селом. Сьогодні ж це втіха і бажане місце для туристів з усієї України, і ближнього зарубіжжя, які приїжджають сюди не тільки насолодитися красою Карпат і відпочити на природі, але і викупатися в тутешніх сірководневих гарячих ваннах або чанах.
Ємність чанів 1000 літрів, в них набирають і нагрівають спеціальну мінеральну воду до + 40-45 градусів за Цельсієм. Такі процедури покращують діяльність опорно-рухового апарату і нервової системи. Фахівці радять після кожного заходу в чан - контрастне купання в гірській річці. Туристи і місцеві жителі охоче проводять такі екстремальні купання навіть в морозні дні.

Фестивалі Закарпаття

Тут проводиться більше 160 фестивалів щорічно, збираючи понад півмільйона туристів. Сюди приїжджають на парад наречених, в якому беруть участь майже сто дівчат у весільних нарядах. Хочете спробувати вина? Приїжайте в Мукачево на фестиваль "Червене вино" або на фестиваль білого вина в Береговому. Хочете спробувати колоритну місцеву кухню? Вас чекають на фестивалі бринзи, який проходить в Рахові, або на "Сливовий лікар", де продають варення. Також відомий фестиваль різників, Дні сакури, в Ужгороді, "Берлибашський банош" в Костилівці, Купальський фестиваль в урочищі Воєводино, "Золотий гуляш" та фестиваль божоле.

Рейтинг: +1 Голосов: 1 1402 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!