Косметична стоматологія: Зубні вініри

9 января 2016 - Administrator
Косметична стоматологія: Зубні вініри

Що таке вініри?

Вініри — це керамічні накладки на зуби. Виготовлені з сучасних композитних матеріалів, вініри дозволяють досягти моментального ефекту сяючою, білосніжної усмішки без тривалого відбілювання та освітлення зубів. Крім того, вініри дозволяють повністю приховати дефекти емалі — відколи, тріщини, нерівності, плями.

Як кріпляться вініри?

Зубні вініри в Ужгороді

Вініри прикріплюється до поверхні зуба за допомогою зверхстійкого матеріалу, що практично виключає його відклеювання. Фактично після приклеювання він стає єдиним цілим з зубом. Для цього перед установкою вініра поверхню зуба трохи обточується (на 0,5 мм). Композитні матеріали, з яких виготовляються вініри, відрізняються підвищеною міцністю, яка переважає міцність зубної емалі.

Чи не будуть вініри виглядати штучно?

Сучасні вініри повністю імітують здорову емаль зубів. Завдяки тому що вони дуже тонкі, вони не створюють ефекту випирання зубів (як це було в 1930-х роках, коли вініри були тільки винайдені). Прозорість, блиск та інші фізичні показники матеріалу вінірів повністю відповідають зубній емалі, що забезпечує їх природний вигляд. Як правило, керамічні вініри виготовляються індивідуально в зуботехнічній лабораторії протягом приблизно одного тижня. Іноді перед тим, як використовувати вінір, проводиться моделювання на моделях або зубах з тимчасового матеріалу в цілях наочності майбутнього результату.

У чому перевага вінірів?

Головна перевага вінірів — це можливість моментально надати зубам ідеальний вигляд. Досягнутий з їхньою допомогою естетичний ефект зберігається назавжди. Вініри не темніють, не руйнуються, на них не накопичується зубний наліт і не утворюється зубний камінь. При цьому вони не тільки гарантують бездоганний зовнішній вигляд зубів, але і захищають їх від механічного та бактеріального впливу. У порівнянні з коронками вініри вимагають значно меншого обточування зуба, тому вважаються найменш інвазивним методом естетичної корекції зубів.

Зубні вініри в Ужгороді

При яких дефектах зубів показана установка вінірів?

Вініри широко застосовуються при частковому руйнуванні або зміну кольору зубів. Крім того, вони допомагають усунути або приховати такі дефекти, як сколи емалі, некрасиві проміжки між зубами, клиновидний дефект зубів, порушення форми, старі пломби, які стали відрізнятися від зубів за кольором, флюороз («тетрациклінові зуби»).

Рейтинг: +1 Голосов: 1 4281 просмотр
Комментарии (4)
Светлана Васильевна # 23 марта 2016 в 15:41 0

Эту клинику мне посоветовала подруга. 29 марта у меня встреча выпускников. 30 лет со дня выпуска. Хорошо, что заранее о ней уведомили, было время подготовиться. Зубами не занималась давно, стыдно сказать у стоматолога не была года четыре. Передний зуб у меня еще несколько лет назад откололся немного. Не критично, жила так, до клиники так и не дошла. Но на встречу понятно что так идти не хотелось) Так что пошла в клинику, проконсультировали меня. Поставили виниры. Я переживала по поводу цвета, ну вот только не хватало еще с цветом не угадать, но доверилась и не зря. Цвет подобрали просто идеально, не отличить «новый» зуб от остальных. Все сделали быстро и безболезненно! Теперь осталось только в салон красоты сходить и буду в полной боевой готовности!

Виктор # 29 марта 2017 в 12:43 0

При выборе стоматологической клиники в прервую очередь меня интересовало качество работы дантистов. Что угодно лижбы зубы не болели - думал я сперва, так как гиперчувствительность зубов и большие каналы достовляли не мало трудностей дантистам из любых клиник в которые я приходил раньше (как частные так и гос.), а боли сколько ж было, легче умиреть.
Друзья предложили мне сходить в эту клинику так как они уже нираз посещали ее и им очень понравилось. Как же лечение зубов может понравится - подумал я. Мне много раз предлагали и я решился.
Уже при входе царит благоприятная атмосфера, сразу понимаешь что попал не на скотобойню, а в хорошую стоматологическую клинику.
Лечение я такого еще ниразу не испытовал, Вас лишний раз не потыкают излишним количеством обезбаливающего, обезбаливающие действительно действует и не рассасывается к носу и губам. Наудивление боли я вобще не ощущал, каждый раз когда посещал эту клинику. Стоматологам огромное спасибо и особенно доктору Наталье.
Ассистенты не тыкают Вам в рот всякие громоздкие предметы, а аккуратно зделают все что бы Вам было удобно!
А самое главное это то насколько надежно зделана работа и из каких материалов! Цены Вам нету, еще раз спасибо!

Evgeniya # 27 апреля 2017 в 23:39 0

Современное оборудование, хорошие специалисты, качественные материалы.

taana # 7 мая 2017 в 12:44 0

Отличная клиника. Высококвалифицированный персонал. Лечение на высшем уровне и не на один год!