Безметалева кераміка Emax

25 января 2018 - Administrator
Безметалева кераміка Emax

     Підвищений попит і стрімке бажання пацієнтів мати естетичні, довговічні і нешкідливі ортопедичні конструкції стали поштовхом для розвитку нових технологій в сфері протезування. Українські стоматологи стали застосовувати сучасні, високоякісні матеріали для виготовлення зубних протезів та коронок. Безметалова кераміка: пресована E.max - це новітнє досягнення в сучасній стоматологічній практиці, доступне пацієнтам стоматології «Натадент».
     Наші кваліфіковані фахівці здійснюють маніпуляції з реставрації зубів будь-якої складності із застосуванням безметалловой кераміки німецького виробництва. Використання інноваційних технологій і високоякісного обладнання дозволяє фахівцям нашого стоматологічного центру виконувати найскладніші операції в області протезування.

Керамічні КОРОНКИ E.MAX - СВІТОВИЙ ЛІДЕР ПРОТЕЗУВАННЯ

ПЕРЕВАГИ КОНСТРУКЦІЙ

1. Надзвичайна міцність коронок. За стійкістю до механічних та інших впливів вони значно перевершують коронки з інших матеріалів.
2. Естетичність і максимальну відповідність анатомії природних зубів.
3. Повна сумісність з тканинами ротової порожнини, E.max коронки не викликають алергічних реакцій.
4. Універсальність - можливість установки на фронтальні і бічні зуби.
5. Каркас конструкції дуже тонкий і легкий, тому коронки E.max встановлюють без видалення нерва, на відміну від інших типів коронок.
6. Відсутність зміни ясна навколо встановлених коронок.
7. Незмінність кольору протягом усього періоду носіння конструкцій.

 

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!