Пародонтоз

9 января 2016 - Administrator
Пародонтоз

Що таке пародонтоз?

Пародонтоз - це дистрофічна зміна тканин пародонту. На відміну від пародонтиту пародонтоз не супроводжується запаленням і утворенням ясенних кишень. При захворюванні зберігається фіксація зубів. Зубні відкладення при пародонтозі мають незначний характер.

Пародонтоз викликає оголення шийки, а потім і коренів зубів, відділення ясенних тканин від поверхні зуба, виникнення клиновидних дефектів, підвищену чутливість зубів до перепадів температур і інших подразників, свербіж в яснах.

Лікування пародонтозу в Ужгороді

Як лікувати пародонтоз?

Лікування пародонтозу в клініці «Натадент» проводиться індивідуально залежно від характеру і ступеня тяжкості захворювання.

Завдяки комплексному лікуванню пародонтозу симптоми захворювання усуваються і попереджається розвиток інших захворювань пародонту.

Слід пам'ятати, що ефективність лікування захворювань ясен залежить не тільки від кваліфікації стоматолога, але і від того, наскільки своєчасно ви звернетеся за допомогою. Тому при появі таких симптомів, як кровоточивість ясен при чищенні зубів, темний наліт на зубах, неприємний запах з рота, припухлість ясен, оголення шийки зубів, рухливість зубів, слід, не відкладаючи, звернутися за лікарською допомогою.

Рейтинг: +1 Голосов: 1 1185 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!