Пародонтит

9 января 2016 - Administrator
Пародонтит

Що таке пародонтит і чому він небезпечний?

Лікування пародонтиту в Ужгороді

Пародонтит - це запальне захворювання пародонту - тканин які оточують зуб. При відсутності лікування пародонтит може призвести до руйнування ясен і кісткових тканин, що утримують зуби.

На ранній стадії пародонтит проявляється почервонінням, запаленням і кровоточивістю ясен. У міру розвитку захворювання утворюються тверді зубні відкладення і зубодесневі кишені. На пізній стадії пародонтит призводить до руйнування зубодесневого з'єднання, оголення коренів зубів, появі щілин між зубами і хиткості зубів. Кінцевою стадією цього процесу може стати втрата зуба.

Як проводиться лікування пародонтиту в «Натадент»?

Пародонтит відноситься до складних захворювань, тому його лікування вимагає особливо високої кваліфікації.

У клініці «Натадент» лікування пародонтиту проводиться із залученням профільних фахівців: пародонтолога, ортопеда, імплантолога, терапевта, ортодонта.

Оптимальний характер лікування визначається на підставі додаткових досліджень, таких як оглядова рентгенографія щелеп, складання пародонтограмми та ін. Лікування парадонтиту обов'язково включає санацію порожнини рота, усунення інфекції, видалення підясенних зубних каменів і мікробних бляшок, відновлення ясенного краю.

Воно проводиться в два етапи:

1. Професійне чищення зубів водяним струменем з дрібнодисперсним порошком і ультразвуком, зняття зубних каменів, завершальна шліфування та полірування пастою.

2. Застосування терапевтичних (кюретаж, VECTOR-терапія) або хірургічних (ліквідація пародонтальних кишень, видалення уражених тканин, клаптева операція з підсадки кісткової тканини) методів лікування.

Які результати досягаються лікуванням пародонтиту?

В результаті лікування пародонтиту в клініці «Натадент» усувається запалення, досягається регенерація тканин пародонту, попереджається рухливість і випадання зуба.

Завдяки застосуванню зубозберігаючих технологій, новітніх методів лікування, необхідність видалення зубів виникає відносно рідко, у випадках запущеного пародонтиту та пізнього звернення за стоматологічною допомогою. У цих випадках зуб видаляється і заміщується імплантатом. Сучасна імплантація зубів дозволяє відновити зубний ряд, при цьому штучні зуби анітрохи не поступаються природним своєю міцністю і красою.

Рейтинг: +1 Голосов: 1 1471 просмотр
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!