Гінгівіт

9 января 2016 - Administrator
Гінгівіт

Що таке гінгівіт?

Гінгівіт — це поверхневе запалення ясен. Розрізняють катаральний, гіпертрофічний і виразковий гінгівіт.

Лікування гінгівіту в Ужгороді

Найбільш поширеним видом цього захворювання є катаральний гінгівіт. Він проявляється кровоточивістю ясен і неприємним запахом з рота, почервонінням, сверблячкою і набряком слизової оболонки ясен, зубним нальотом і зубними відкладеннями.

Гіпертрофічний гінгівіт характеризується збільшенням розмірів ясен, а виразковий гінгівіт супроводжується виникненням виразок і ділянок некрозу ясен.                                                                                                            

 

 

Як проводиться лікування гінгівіту?

Лікування гінгівіту повинно бути спрямоване на усунення його основної причини, якою є незадовільний гігієнічної стан порожнини рота.

Зокрема, факторами розвитку цього захворювання є щільний зубний наліт і зубні відкладення, які служать середовищем для хвороботворної мікрофлори. Крім того, гінгівіт може бути спровокований невдалою установкою коронок або пломб.

У разі механічного подразнення ясен краями раніше встановлених коронок або зубними відколами, проводиться відповідна заміна та лікування.

Завдяки лікуванню гінгівіту в нашій клініці усувається кровоточивість, болючість і набряклість ясен і інші симптоми захворювання, поліпшується стан і зовнішній вигляд зубів, попереджається розвиток пародонтиту.

 

Рейтинг: +1 Голосов: 1 1081 просмотр
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!