Сучасні Брекет - системи

9 января 2016 - Administrator
Сучасні Брекет - системи

Брекет-системи, або брекети — це незнімні ортодонтичні конструкції для виправлення прикусу у дітей і дорослих

Брекети — пружна дуга з пластинками. Кожна пластинка на зубі кріпиться за допомогою спеціального стійкого клею — на внутрішню або на зовнішню сторону зубного ряду. Зовнішні брекети на зуби називаються вестибулярними, внутрішні — лінгвальними брекет-системами.

Брекети створюють постійний тиск на зуби, завдяки чому відбувається поступове вирівнювання зубного ряду і формування правильного прикусу. Величина і характер тиску розраховуються в кожному індивідуальному випадку так, щоб досягти оптимального, швидкого результату і виключити при цьому травматизацію зубів і ясен.

Поставити брекети на зуби або зняти їх може тільки лікар-ортодонт на прийомі в клініці. Самостійна установка брекетів, їх зняття або заміна неможливі.

Сучасні Брекет - системи в Ужгороді

Сучасні брекет-системи, що застосовуються для виправлення прикусу в клініці «Натадент», розрізняються за вартістю брекетів, швидкості виправлення прикусу, зовнішнім виглядом і естетичним характеристикам. У зв'язку з цим ціна на брекети може помітно відрізнятися.

При цьому кожна з брекет-систем має свої переваги і область найкращого застосування. Призначити ті чи інші брекети і допомогти з оптимальним вибором, беручи до уваги вартість брекетів і їх характеристики, може досвідчений фахівець-ортодонт на первинному прийомі в нашій клініці.

Основні види сучасних брекет-систем

1. Сапфірові брекети — це вестибулярні брекет-системи, пластинки яких представляють собою лабораторні, безбарвні монокристали сапфіра. Ціна брекетів із сапфіра трохи вище вартості керамічних брекетів, проте вона цілком виправдана, якщо взяти до уваги ряд переваг.

Сапфірові брекети в Ужгороді

Сапфірові брекети відрізняються особливою міцністю, естетичністю, високою гігієнічністю і непомітністю на зубах. При цьому вартість брекетів з лабораторного сапфіра все ж нижче, ніж ціна лінгвальних конструкцій.

2. Керамічні брекет-системи, так само як і сапфірові, відносяться до вестибулярних конструкцій.
Кераміка, з якої виготовляються пластини на зуби, повністю відповідає зубній емалі за кольором і прозорості. Тому ці брекети практично непомітні і при цьому їх вартість нижча, ніж ціна сапфірових аналогів

Керамічні брекети в Ужгороді

3. Класичні металеві брекети — ще один вид вестибулярних брекет-систем. У порівнянні з іншими конструкціями у них є дві переваги — мінімальна вартість брекетів і максимальна швидкість виправлення прикусу. Головним їх недоліком є ​​низька естетичність.

Металеві брекети в Ужгороді

4. Лінгвальні брекети. Загальним перевагою лінгвальних брекет-систем є їх непомітність, оскільки вони кріпляться до внутрішньої поверхні зубного ряду.

Лінгвальні брекети в Ужгороді

Установка брекетів

Установка брекетів всіх видів, як лінгвальних, так і вестибулярних, вимагає високої кваліфікації ортодонта, що поряд з ціною самих конструкцій визначає вартість виправлення прикусу.

Якщо ви хочете поставити брекети собі або своїй дитині, дзвоніть нам за тел.+38 (095) 885-81-17. Установка брекетів не займе багато часу, а її результати ви побачите вже дуже скоро.

 

Рейтинг: +1 Голосов: 1 9994 просмотра
Комментарии (1)
Timur # 6 мая 2017 в 08:40 0

Сейчас прохожу лечение в этой клинике (поставил брекеты). Ортодонт супер, видно что профессионал. С первого же момента вызывает доверие. Все понятно объясняет, что сам понимаешь как как все делать :). Вообщем всем доволен, а самое главное, что процесс лечения идет. Рекомендую.