Доросла та дитяча ортодонтія

9 января 2016 - Administrator
Доросла та дитяча ортодонтія

Ортодонтія (грец. Orthos — прямий, лат. Dentis — зуб), або виправлення прикусу — розділ сучасної стоматології, що включає діагностику, профілактику і лікування зубо-щелепних аномалій (лікування неправильного прикусу) у дорослих і дітей.

У клініці «Натадент» виправлення прикусу дітей і дорослих проводиться за допомогою сучасних методик з використанням високоякісних брекетів (сапфірові, металеві, керамічні, самолігуючі лінгвальні).

Виправлення прикусу у дітей (раннє лікування)

Всі фахівці «Натадент», будь то хірург з багаторічним досвідом або лікар ортодонт, є фахівцями найвищої категорії.

У молочному і змінному прикусі для лікування і профілактики зубощелепних аномалій дитячий ортодонт нашої клініки використовує вестибулярні пластини (ВП) і функціональні апарати, які дозволяють виправити прикус у дітей, одночасно вирішивши цілий комплекс проблем:

 Первести ротове дихання дитини в носове.
 Виправити дефекти мови.
 Забезпечити правильний розвиток кругового м'яза рота і нормалізувати змикання губ.
 Усунути інфантильний тип ковтання.
 Скорегувати розвиток нижньої щелепи, нормализовав її положення.
 Допомогти в усуненні шкідливих звичок (смоктання пальця, пустушки, сторонніх предметів).

Доросла та дитяча ортодонтія в Ужгороді

Чому необхідно виправлення прикусу?

Викривлені зуби — не тільки естетична проблема, а й серйозна загроза здоров'ю зубів і здоров'ю організму!
Неправильний зубний ряд призводить до пошкодження зубів, карієсу і утрудняє гігієну, що призводить до утворення зубного каменю. Крім того, криві зуби ускладнюють пережовування їжі, що погіршує травлення і сприяє розладам шлунково-кишкового тракту.
Викривлені зуби можуть стати причиною захворювань шлунка, ЛОР-органів, головних болів, не кажучи вже про порушення дикції.
Ось чому так важливо своєчасне і кваліфіковане виправлення прикусу дітям, а також виправлення прикусу у дорослих.

Професійне виправлення прикусу сьогодні — це не тільки вирівнювання скупчених зубів для створення ідеальної посмішки. Це і підготовка до оптимального протезування, і багато випадків порятунку зубів від видалення (наприклад, висуваючи який не підлягає відновленню зламаний передній зуб, на потрібну довжину).

Виправлення прикусу — це і профілактика серйозних порушень з боку пародонту, стирання жувальних зубів через неправильне їх змикання і так далі.

Рейтинг: +1 Голосов: 1 2145 просмотров
Комментарии (2)
Анна Мария # 17 октября 2016 в 09:51 0

С детства у меня очень кривые зубы и родителям все же не хотелось мучать меня брекетами. Но когда я уже выросла я сама решила изменить свою улыбку и пошла на коррекцию зубного ряда. И мне все же, Амин посоветовал установить брекеты. Это процедура конечно заняла много времени и во взрослом возрасте этот процесс еще и длительный. Но уже спустя год у меня есть красивая улыбка и ровные зубы. А за это спасибо замечательному врачу.

georgij # 24 июня 2017 в 12:32 0

Работа поставлена четко.За мои посещения никогда небыло сбоев и лишнего ожидания. Отличный дружный коллектив, который старается и хочет угодить, всегда входят в положение. Впервые мой ребенок вышел от стоматолога с улыбкой!
ТАК ДЕРЖАТЬ!!!