Стерилізація інструментів у клініці "Натадент"

6 февраля 2016 - Administrator
Стерилізація інструментів у клініці

Гарантовано якісна стерилізація інструментарію забезпечує безпеку пацієнтам.

Наш стоматологічний центр, в першу чергу, піклується про безпеку пацієнтів. Основним завданням персоналу є відновлення здоров'я та його збереження. Тому в практиці застосовуються найсучасніші методи дезінфекції інструментів, приміщення і використаних матеріалів в лікуванні. Стерилізація абсолютно всіх предметів, що стикаються з слизовою, з кров'ю, з тканинами пацієнтів, проводиться в інноваційному автоклаві класу В. Цей прилад обробляє інструменти при температурі понад 134 * С водяним паром, який подається під тиском 2 АТМ і проникає в найдрібніші деталі, в важкодоступні місця інструментів і забезпечує повне знищення будь-яких вірусних і інфекційних збудників.

Тому, наші пацієнти, відчувають себе в повній безпеці і захищеності від жахливих, маловивчених або поширених захворювань людства.

Стерелізація в "Натадент"

Рейтинг: +1 Голосов: 1 1211 просмотров
Комментарии (2)
олег # 12 марта 2017 в 00:27 0
Классная клиника, хорошие врачи, Тютюнник - золотые руки, вырвал зуб абсолютно безболезненно, больше не боюсь стоматологов) хороший интерьер, приятные люди. рекомендую клинику
ольга # 14 марта 2017 в 14:26 0

Отличная клиника! Лечат зубы с душой. Особая благодарность врачу Марине. Сделала качественную чистку, рассказала как в дальнейшем ухаживать за зубами - провела, так сказать, разъяснительную работу.
Спасибо Вам огромное за белоснежную улыбку.