Панорамний знімок зубів

8 января 2016 - Administrator
Панорамний знімок зубів

Панорамний знімок зубів, або ортопантомографія — це одночасне рентгенівське обстеження всіх зубів верхнього і нижнього ряду разом з навколишніми нервами, пазухами, тканинами пародонту, кістковими тканинами верхньої та нижньої щелепи і щелепними суглобами.

За інформативністю та достовірністю цей вид обстеження не має собі рівних, що визначає його широке використання у всіх областях сучасної стоматології — терапевтичної, хірургічної, ортодонтичної, ортопедичної.

Найвища якість ортопантомографії в «Натадент» дозволяє максимально використовувати всі переваги цього методу діагностики. Це багато в чому визначає виняткову успішність відновлення та протезування зубів, включаючи імплантацію, виправлення прикусу та інші види лікування в нашій клініці.

Панорамний знімок зубів Ужгород

Для чого потрібна ортопантомограмма?

Панорамний знімок зубів показує не тільки коріння зубів, але і навколишні тканини пародонту. З його допомогою лікар бачить розташування коренів зубів щодо нервів (нижньощелепного, верхньощелепного) і гайморових пазух. Це дозволяє визначити оптимальний вид лікування і уникнути будь-яких несподіванок і побічних ефектів.

У багатьох випадках лікарю необхідно бачити не тільки ті зуби, які підлягають лікуванню або протезуванню, а й загальне співвідношення коренів в зубному ряду. Крім того, панорамний знімок дозволяє оцінити кількість кісткових тканин і їх структуру і дає багато іншої цінної інформації. Нарешті, ортопантомографія виявляє приховані патології — запалення, порожнини, кісти, пародонтальні кишені, що дає можливість прийняти своєчасні заходи і попередити ускладнення. Ось чому панорамний знімок зубів є обов'язковою складовою світової стоматології, якій повною мірою відповідає лікування, виправлення та протезування зубів в клініці «Натадент».

Що показує ортопантомограмма?

Панорамний знімок зубів показує розташування всіх зубних коренів і стан оточуючих їх тканин, якість пломбування каналів, наявність прихованого інфікування, навколокореневих запалень (гранульом, кіст), ступінь прорізання зубів мудрості, стан щелепних суглобів, виявляє приховані каріозні порожнини і захворювання пародонту, ділянки атрофії кісткової тканини.

Панорама Ужгород "Натадент"

У яких випадках показаний панорамний знімок зубів?

Ортопантомографія проводиться при плануванні стоматологічного лікування, особливо при необхідності лікування відразу декількох зубів і тканин пародонту, а також:

 при плануванні хірургічної операції,

 для оцінки якості терапевтичного або хірургічного лікування,

• перед імплантацією зубів,

• перед ортодонтичним лікуванням і в його процесі для контролю виправлення прикусу,

• при зубних болях неясної локалізації та ряді інших симптомах.

Як виконується панорамний знімок зубів в «Натадент»?

Панорамний знімок зубів в "Натадент"

У клініці «Натадент» використовується цифрова технологія отримання панорамних знімків. Вона відрізняється тим, що для отримання знімків використовується не рентгенівська ленка, а високочутливі цифрові сенсори. Саме цифровий метод отримання панорамних знімків — еталон сучасної світової стоматології. Це пояснюється рядом істотних переваг, які дає цей метод.

По-перше, цифрова ортопантомографія в кілька разів знижує променеве навантаження, що робить обстеження до 90% більш безпечним. Отримання цифрового панорамного знімка вимагає значно меншого часу — всього декількох секунд.

По-друге, цифрова технологія забезпечує значно більш високу якість і дозвіл зображень.

По-третє, ця технологія дає можливість комп'ютерної обробки знімків, зокрема, підвищення контрастності.

І нарешті, цифрова технологія полегшує зберігання знімків протягом тривалого часу з можливістю їх виведення на монітор або роздруківки в будь-який час.

 

 

 

 

Похожие статьи:

Консультація і діагностикаКонсультація стоматолога

Рейтинг: +1 Голосов: 1 4119 просмотров
Комментарии (3)
Андрей # 17 октября 2016 в 16:08 0
Лучшее отношение, что я встречал
Анита # 10 марта 2017 в 04:18 0

В клинике очень приятная атмосфера, а врачи творят чудеса, работают оперативно и предоставляют профессиональные консультации. Уйти не улыбаясь - невозможно :)

Diana # 12 марта 2017 в 06:18 0

Стоматология хорошая! Лояльные цены и качественное обслуживание. Все понравилось :)