Ультрозвукова Хірургія

17 октября 2017 - Administrator
Ультрозвукова Хірургія

Хірургічна стоматологія знаходиться в постійному розвитку, стоматологи розробляють нові методики, щоб операції були абсолютно безболісні і ефективні. Однією з таких методик є ультразвукова хірургія.

     Хірургічна стоматологія знаходиться в постійному розвитку, стоматологи розробляють нові методики, щоб операції були абсолютно безболісні і ефективні. Однією з таких методик є ультразвукова хірургія.

     Ультразвукова хірургія (пьезохірургія) в стоматології застосовується для будь-яких хірургічних маніпуляцій: видалення зубів, підсадки кісткової тканини, імплантації зубів і ін. Надрізи тканин здійснюються за допомогою ультразвуку, завдяки чому не травмуються навколишні ясна, судини і нерви, а сам надріз робиться максимально тонко і точно.
     Незаперечна гідність застосування ультразвуку - гарантований і прогнозований результат як при лікуванні, так і при імплантації зубів.

Тютюнник Андрій Степанович. Лікар - стоматолог, хірург - імплантолог.

     Переваги ультразвукової хірургії:

  • мінімальне пошкодження м'яких тканин порожнини рота, максимальна безпека для пацієнтів;
  • висока точність і швидкість операції;
  • відсутність кровотечі під час і після операції;
  • можливість проведення операцій у важкодоступних місцях;
  • скорочення термінів реабілітації після хірургічного втручання;
  • безболісність операції;
  • антибактеріальний ефект ультразвуку, додаткова антисептична обробка рани.

 

     Алгоритм проведення операції:
     За допомогою ультразвукового апарату робляться надрізи твердих і м'яких тканин в порожнині рота.
Ультразвук не стикається з тканинами, діє на відстані. Під впливом ультразвукових хвиль, відбувається розсічення навіть самих твердих тканин, при цьому м'які тканини абсолютно не травмуються.
     Попередником ультразвукового апарату була бормашина, застосування якої коштувало пацієнтові неприємних і навіть хворобливих відчуттів, які відсутні при використанні ультразвуку. Крім того, на відміну від бормашини, пьезохірургіческое пристрій дозволяє провести операції в важкодоступних місцях завдяки можливості впливу на тканини на відстані.
 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!